Nintendo 3ds XL + Lojra Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 06/04/2021 17:15 Post ID: 5833


Pagesa 11,500 Leke
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa sheshi truman - Harta
Lexime 191

Shes nintendo 3ds xl, ne gjendje shume te mire, nga pamja e jashtme, dhe nga programi, per perdorim personal, bashke me nje numer te madh lojrash( 19 lojra), dhe karikues ne gjendje te mire

Anetari ID: 440

photo

Njoftimi ID: 5833