Shitet Hp Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 31/01/2021 17:41 Post ID: 4193


Pagesa 11,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 323

Shitet Hp, gjendja super 17.3 inches
Hdd 700
Ram 4 gb.
Ne gjendje shume te paster. Bashke me karikusin origjinal


Anetari ID: 3

photo

Njoftimi ID: 4193