Shes laptopa kumpjutera te ardhur nga Zvicra Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 12/04/2021 11:59 Post ID: 408


Pagesa 150 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 522

Shes laptopa kumpjutera te ardhur nga Zvicra ne gjedje te mir kemi:
Core 2 i3 i5 i7 jane me bateri ne gjendje te mire, kompjuterat jane te formatuar dhe adapterat orgjinal

Anetari ID: 4

photo

Njoftimi ID: 408