Shitet laptop Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 22/12/2020 20:52 Post ID: 3260

15,000 Leke

  • Shitet laptop
  • Shitet laptop
  • Shitet laptop
  • Shitet laptop


Pagesa 15,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 199

Shitet Laptop 500 Gb HDD
4 Gb Ram
Gjendje shume te mire.


Anetari ID: 3

photo

Njoftimi ID: 3260