Shitet Samsung s10 plus Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 24/11/2020 14:29 Post ID: 3091

40,000 Leke

  • Shitet Samsung s10 plus
  • Shitet Samsung s10 plus
  • Shitet Samsung s10 plus
  • Shitet Samsung s10 plus
  • Shitet Samsung s10 plus
  • Shitet Samsung s10 plus


Pagesa 40,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 579

Samsung s10 plus 8 ram 128 memorje europian me 2 sim card eshte ne gjendje akull te paster dhe funksjonale vetem ka ekranin pak te krisur, por nuk i ndikon fare ne perdorim me nje kllef te mir dhe xham mbrohtes e blindon 100% ose kllef me kapak shitet 400 mij lek i padiskutueshem per cmim tjeter mos kontaktoni ose nderrohet me telefon te se njejtes vlere preferohet android faleminderit.


Anetari ID: 3

photo

Njoftimi ID: 3091