SHITET PIONEER DDJ1000 ME VALIXHE ORIGJINALE Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 27/02/2021 19:58 Post ID: 27549


Pagesa 1,400 Leke
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania - Harta
Lexime 16

Shitet Controller Pioneer ddj1000 bashke me valixhe proel orgjinale, te dyja te reja, te perdorura vetem ne 4-5 evente.

Anetari ID: 7671

photo

Njoftimi ID: 27549