Xiaomi mi essential Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 23/02/2021 18:35 Post ID: 27336


Pagesa 30,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - Rruga Dritan Hoxha
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 49

Shitet .
Cmini 30.000 leke , i diskutueshem.
Gjendja 10/10 i ri , dhe i pa perdorur asnjehere


Anetari ID: 7597

photo

Njoftimi ID: 27336