Bokse Audio Logitech Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 30/01/2021 12:09 Post ID: 25705


Pagesa 3,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 48

Bokse Audio Logitech Pure-fi Anywhere Speaker System.
Suporton te gjithe model iPhone, Ipod (me 10-pin dock connector) si dhe lidhje me cdo lloj pajisjeje permes jack 3.5 mm.
Zerim cilesor me bas te thelle dhe volume te larte per dimensionet qe ka boksi. I perdorur, ne gjendje te mire.
Sherben njekohesist si karikues baterie, me tregues te integruar.
Modeli vjen me telekomande per te komanduar volumin dhe renditjen e kengeve.
Perfshire ne cmim dhe canta mbrojtese.
Anetari ID: 1889

photo

Njoftimi ID: 25705