Mini Gps gjurmues Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 17/01/2021 13:01 Post ID: 24787


Pagesa 3,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa astir - Harta
Lexime 48

Deshironi te dini vendodhjen e makines tuaj, te partnerit / partneres, punonjesve ose sendeve tuaja me vlere ne kohe reale ?
Keto jane pajisjet qe jua mundesojne

Tre modele te testuar paraprakisht dhe ndihme per instalimin dhe funksionimin e tyre nga tekniket perkates pa PAGESE !
Realizojme transport kudo !
Paguaj cash pasi merrni produktin !


Anetari ID: 6842

photo

Njoftimi ID: 24787