kase fiskale Tirane

Kompjutera dhe Elektronike 06/01/2021 12:23 Post ID: 24141

20,000 Leke

  • kase fiskale
  • kase fiskale


Pagesa 20,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 3

shitet kasa 200 mij lek
i pa diskutieshem
me te gjitha detyrimet e mbyllura
e gatshme per tu riinstaluar

Anetari ID: 1775

photo

Njoftimi ID: 24141