Shitet camer HD profesionale JVC GMY-HM100E. Tirane

Kompjutera dhe Elektronike 14/12/2020 11:01 Post ID: 23211

1,500 Euro

  • Shitet camer HD profesionale JVC GMY-HM100E.
  • Shitet camer HD profesionale JVC GMY-HM100E.


Pagesa 1,500 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga 3 Deshmoret, Kashar, Albania - Harta
Lexime 20

Shitet camer HD profesionale JVC GMY-HM100E.
Eshte pothuajse e paperdorur dhe shitet e kompletuar se bashku me canten dhe 2 bateri te reja.
Per me shume informacion na kontaktoni ne .

Anetari ID: 4367

photo

Njoftimi ID: 23211