Shitet decoder Vu+ Solo eshte satelitor ose per i-p-t-v Tirane

Kompjutera dhe Elektronike 13/12/2020 23:22 Post ID: 23197

3,500 Leke

  • Shitet decoder Vu+ Solo eshte satelitor ose per i-p-t-v
  • Shitet decoder Vu+ Solo eshte satelitor ose per i-p-t-v
  • Shitet decoder Vu+ Solo eshte satelitor ose per i-p-t-v


Pagesa 3,500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 15

Shitet decoder Vu+ Solo eshte satelitor ose per i-p-t-v,une personalisht e perdor me i-p-t-v dhe eshte ne gjendje shume te mire.Te interesuari te kontaktojn ne telefon,Jo whats ose vieber.

Anetari ID: 4827

photo

Njoftimi ID: 23197