Super Telefon Samsung Galaxy A51 2020 Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 10/12/2020 17:30 Post ID: 23041

280 Euro

  • Super Telefon Samsung Galaxy A51 2020
  • Super Telefon Samsung Galaxy A51 2020


Pagesa 280 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Don Bosko
Adresa Tirane, Shqiperia - Harta
Lexime 93

Shitet Samsung Galaxy A51 128gb Viti 2020 ne gjendje shum te mire shum pak i perdorur po thuajse i ri edhe karikuesin origjinal. Arsyeja e shitjes do blihet nje tjeter Samsung Note 20 Ultra. Te interesuarit te me kontaktojn tek numri

Anetari ID: 6077

photo

Njoftimi ID: 23041