Shitet Playstation 3 Slim 320GB Tirane

Kompjutera dhe Elektronike 12/12/2020 00:58 Post ID: 22966

19,000 Leke

  • Shitet Playstation 3 Slim 320GB
  • Shitet Playstation 3 Slim 320GB
  • Shitet Playstation 3 Slim 320GB


Pagesa 19,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Bardhyl, Tirana, Albania - Harta
Lexime 66

Ps3 Slim 320GB me dy leva i dixhitalizuar. Lojerat i futen me 3-4 mij leke per loje . I blere ne kuti dhe i mbajtur perfekt.
Nuk ndihet fare ne punim

Anetari ID: 6064

photo

Njoftimi ID: 22966