PLAYSTATION 5 NE SHITJE BRAND NEW NE KUTI Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 27/12/2020 16:29 Post ID: 22014

1,100 Euro

  • PLAYSTATION 5 NE SHITJE BRAND NEW NE KUTI


Pagesa 1,100 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Tirane, Albania - Harta
Lexime 370

PLAYSTATION 5 NE SHITJE BRAND NEW NE KUTI
TE INTERESUARIT NE WHATSAPP/CEL
CMIMI I DISKUTUESHEM

Anetari ID: 5710

photo

Njoftimi ID: 22014