H96 Max 4GB RAM 64GB Memorie Android Smart TV box Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 21/11/2020 00:36 Post ID: 21687

5,500 Leke

  • H96 Max 4GB RAM 64GB Memorie Android Smart TV box


Pagesa 5,500 Leke
Qyteti - Zona Tirana - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania - Harta
Lexime 108

H96 MAX 4GB RAM 64GB ANDROID TV BOX

I Ri ne Kuti nga Fabrika, me i miri ne treg.

H96 MAX Android TV BOX i mundësuar nga RK3318 64bit CPU Quad-core është Android Tv Box më i mirë në përpunimin e imazhit, duke u siguruar përdoruesve një përvojë më të mirë të shpejtësisë së funksionimit ultra të shpejtë dhe aftësisë profesionale të përpunimit të imazhit.

Android 10 OS

H96 Max 4GB Ram dhe 64 GB ngre shiritin në performancë dhe përdorshmëri, pajtueshmëri me aplikacionet më të fundit Android dhe funksionon normalisht pa ndonjë ngurrim ose ngrirje.

4 GB RAM + 64 GB ROM

H96 MAX është i pajisur me 4 GB RAM + 64 GB ROM, duke mbështetur operacione të qëndrueshme dhe duke ju siguruar më shumë hapësirë ​​dhe memorje për të shijuar argëtimin tuaj.

Wi-Fi me dy banda 2.4G / 5G

Me mbështetje për bandën 2.4Ghz dhe 5Ghz, ajo mund të transmetojë sasi më të larta të të dhënave.

4K Ultra HD

Me HDMI 2.0, mbështet daljen H.265 4K, më të fuqishme se H.264, ju lejon të shikoni filmat 4K pa probleme dhe çdo detaj i ekranit është me shkëlqim, ju sjell një përvojë më realiste të filmit, lojërave dhe muzikës suaj te preferuar.

Specifikimet:

Modeli: H96 MAX. Android TV Box
Lloji: TV Box.
OS: Android 10.
CPU: Rockchip RK3318.
GPU: Penta-Core Mali-450 Deri në 750Mhz.
RAM: 4GB DDR3.
ROM: 64 GB eMMC.
WiFi 2.4G / 5G.
LAN: 10 / 100M.
Blutooth: Bluetooth4.0
Formati i medias mbështetëse: Avi / Ts / Vob / Mkv / Mov / IS0/ wmv / asf / flv / dat / mpg / mpeg.
Formati muzikor mbështetës: MP3 / WMA / AAC / WAV / OGG / DDP / HD / FLAC / APE.
Formati i fotografisë mbështetëse: HD JPEG / BMP / GIF / PNG / TIFF.
Dalja e videos me definicion të lartë: 4K (4096×2160 piksel).
HDR: Modalitetet HDR10 dhe HLG.
Sistemi i skedarit HDD: FAT16 / FAT32 / NTFS.
Ndërfaqja AV, DC 5V, Ethernet, HDMI, AV, foleja e kartës TF, USB2.0, USB3.0

100% ORIGJINAL

Cmimi: 55.000 Leke te Vjetera

Emaili im eshte: [email protected]

Anetari ID: 3441

photo

Njoftimi ID: 21687