Shitet iphone6s Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 11/11/2020 20:48 Post ID: 21096

8,000 Leke

  • Shitet iphone6s
  • Shitet iphone6s
  • Shitet iphone6s


Pagesa 8,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Xhamlliku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 51

Shitet iphone 6s 32 gb bateria eshte 100% pa fingerprint por butoni punon.

Anetari ID: 5281

photo

Njoftimi ID: 21096