Shitet kompjuter ne gjendje shume te mire per 300 euro. Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 08/11/2020 17:50 Post ID: 20690

300 Euro

  • Shitet kompjuter ne gjendje shume te mire per 300 euro.
  • Shitet kompjuter ne gjendje shume te mire per 300 euro.
  • Shitet kompjuter ne gjendje shume te mire per 300 euro.


Pagesa 300 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania - Harta
Lexime 76

Shitet ekran kompjuteri EIZO ,23 inch per 120 euro dhe kompjuter HP ,me te dhena shume te mira per 220 euro.Te dyja se bashku mund te shiten gjithsej per 300 euro.Per cdo informacion ju lutem telefononi ne nr..Faleminderit.

Anetari ID: 3418

photo

Njoftimi ID: 20690