iPhone 11 Pro Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 01/11/2020 22:46 Post ID: 20544

730 Euro


Pagesa 730 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania - Harta
Lexime 31

Shitet IPhone 11 Pro 64 Gb ngjyre I bardhe ne gjendje perfekte, vetem 3 jave I perdorur, shoqerohet me karikues dhe kufje origjinale, gjithashtu me faturen e blerjes dhe garancine ne dyqanin ku eshte blare.

Anetari ID: 5010

photo

Njoftimi ID: 20544