Shes PS4 LIMITED EDITION Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 01/11/2020 22:14 Post ID: 20543


Pagesa 250 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Laprake
Adresa Laprake, Tirana, Albania - Harta
Lexime 76

Shes Ps4 ne gjendje shm te mir me 3 leva dhe me 6 disqe.
Disqet jan ne gjendje shum te mir si dhe levat.
Shes per arsye mosperdorimi.
Playstationshitet me HDMI bashkangjitur.
Cmimi i diskutushem.Anetari ID: 5009

photo

Njoftimi ID: 20543