OKAZION! Shitet PS4 me leve dhe 7 lojra Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 15/01/2021 22:20 Post ID: 20370

200 Euro

  • OKAZION! Shitet PS4 me leve dhe 7 lojra


Pagesa 200 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astiri, rruga migjeni - Harta
Lexime 318

Shitet PS4 Original Version me:
Nje leve
Red Dead Redemption 2
Fifa 19
Far Cry 5
Far Cry New Dawn
Fall Out 4
Fifa 20 (digital version)
Nba 2k20 (digital version)
Dy lojrat (Fifa 20 dhe Nba 2k20 jane opcionale dhe te perfshire ne cmimin, nese i doni mund ti merrni bashke me accountin i cili eshte aktualisht ne ps4)

Anetari ID: 4857

photo

Njoftimi ID: 20370