Laptop + Tablete. LENOVO HELIX 2 Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 26/11/2020 14:10 Post ID: 19577

200 Euro

  • Laptop + Tablete. LENOVO HELIX 2
  • Laptop + Tablete. LENOVO HELIX 2
  • Laptop + Tablete. LENOVO HELIX 2


Pagesa 200 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir, bar oslo - Harta
Lexime 230

Tablete + Laptop lenovo helix 2. Tablete me laps wacom shume i sakte.
-core i5
-4 gb ram
-128gb ssd
-ekran Full Hd
-bateri e qendrueshme 3-5 ore


Anetari ID: 4508

photo

Njoftimi ID: 19577