Okazion Aparat Canon 1300D plus 2 lente Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 12/11/2020 12:24 Post ID: 19540

32,000 Leke

  • Okazion Aparat Canon 1300D plus 2 lente
  • Okazion Aparat Canon 1300D plus 2 lente


Pagesa 32,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 95

Aparat fotografik Canon Eos 1300D ( plus dy lente )
Aparati eshte ne gjendje shume te mirepasi eshte i paperdorur. Lentet jane 18-55 mm dhe 75-300 mm. Ne cmim perfshihet aparati, dy lentet, karikuesi origjinal dhe canta.
OKAZION!!

Anetari ID: 4480

photo

Njoftimi ID: 19540