Xbox One S (1TB) + 2 leva + 4 lojra Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 31/10/2020 13:42 Post ID: 12566

290 Euro

  • Xbox One S (1TB) + 2 leva + 4 lojra
  • Xbox One S (1TB) + 2 leva + 4 lojra
  • Xbox One S (1TB) + 2 leva + 4 lojra
  • Xbox One S (1TB) + 2 leva + 4 lojra


Pagesa 290 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Perlat Rexhepi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 346

- Xbox One S 1TB
- 1 leve origjinale + 1 leve edicion special
- Lojrat: Fifa 20, Fifa 19, GTA V, Minecraft(kjo e fundit e instaluar ne menyre digjitale)
- Ne gjendje shume te mire!
Anetari ID: 2040

photo

Njoftimi ID: 12566