SHITET TABLET MLS ALU PUS 4G Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 07/01/2021 16:44 Post ID: 11635

8,000 Leke

  • SHITET TABLET MLS ALU PUS 4G
  • SHITET TABLET MLS ALU PUS 4G
  • SHITET TABLET MLS ALU PUS 4G


Pagesa 8,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 269

Shes Tablet MLS ALU plus 4g modeli IQ1019n
Ekrani 10 inch
Ram 2gb
Memorie 16gb
Procesor octa core 1.5gh
Me karte sim
Android 7
Tablet i shpejte dhe i pershtatshem per lojra dhe per te tjeratAnetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 11635