🏡 kompjutera dhe elektronike

🕵 Online 7 visitors | ⏳ 3 pending ADV
Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shitet portfol crypto wallet ledger nano x per te ruajtur asetet tuaja ne crypto ne nje menyre sa me te sigurte kontaktoni ne whats app +355683992722...
14/09/2023 13:25

Zona: Plepa
Playstation 5 disc edition me garanci deri me 19/04/2023. i blere para 4 muajsh por i perdorur shum pak here. vjen me 1 leve po ashtu te perdorur shume pak. cmimi 450 mij leke. 1 loje e shkarkuar (fif...
14/09/2023 11:54

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ipad apple a1460 i perdodur memoria 32 gb modeli tablet ngjyra silver camera funksionale gjendja 9/10 ...
13/09/2023 13:05

Tirana - Psp3004

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Psp 3004 karikues+baterine e vet karte memorje 64gb 694mb te lira 43 lojra si: ufc 2010 god of war chains of olympus god of war ghost of sparta fifa 14 call of duty roads to victory assassin ...
12/09/2023 21:25

Zona: Tjeter zone
Shitet samsung galaxy a14 128gb 2 jave i perdorur ne super gjendje, asnje gervishtje, cdo gje funskionale, ne kuti me aksesore, karikus+cover vetem per 120milek kontakoni ne nr 0685266894 ne tel ose...
09/09/2023 13:59

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Thrustmaster tmx pro, modeli profesional me 3 pedale! timon per lojra gara me makina i pershtatshem per xbox dhe pc. njihet automatikisht nga mbi 90% e lojrave te njohura. motorri me dopio rrip per...
29/08/2023 14:03

Tirana - Gaming Pc

Zona: Kamez/Paskuqan
Shitet gaming pc, luan cdo loje me high settings (gta v high settings 1080p 100fps) motherboard: asus p6t cpu: xeon x5650 ~ 6 cores, 12 threads; 4ghz overclock gpu: amd rx 580 8gb (e re) ram: 14g...
28/08/2023 23:51

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shes laptop hp. ne gjendje shume te mire, pak i perdorur. procesor intel core i3, hardisk ssd, ekran 15,6 inch, windows 10 pro, mouse pa kabell i perfshire ne cmim. ka te instaluar office dhe programe...
24/08/2023 07:42

Zona: Qender
Shitet printer hp officejet pro 9014e color(me ngjyra), multifunksional a5/a4/a3 i ri vetem 1 jave perdorim. ofrojme transport ne te gjithe shqiperine. pershkrimi: technical: ...
10/08/2023 11:12

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Shiten kufje airpods pro 2 te reja ne kuti te pahapura origjinale. per me shum informacion whatsapp +355698227910 ...
07/08/2023 11:58

Zona: Qender
Shitet printer hp ne gjendje te mire i ri 2 jave i perdorur ka funskione si fotokopje me ngjyra dhe bardh ezi. i ka letrat kur eshte blere te gjitha paisjet ka fishat qe lidhet me komjuterin ose lapto...
27/07/2023 22:03

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shes kufje stereo audio modeli xo-be23, bluetooth version v5.0. distanca per perdorim me wireless deri ne 10 metra, kohezgjatje per te degjuar muzike pa karikim deri ne 20 ore. karikim i plote brenda ...
19/07/2023 20:23

Zona: Sauk
Iphone 6s plus ne gjendje te mire . shitet per arsye mosperdorimi . vjen bashke me karikuesin. ...
17/07/2023 08:16

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Aparati eshte i ri ne kuti bashke me dy lente ...
03/07/2023 09:30

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Shitet printer i ri , i pa perdorur - ricoh aficio multifunksional( fotokopje,printim,skanim) shpejtesi printimi 17 flete ne minut optional functions - additional trays,fax madhesi e letrave : 8....
20/06/2023 10:08

Tirana - Playstation 4

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Shitet ps4 1 terabyte, 2 leva, 1 disk( pes2020), dhe 3 lojra të instaluara. Çmimi 280 min lekë. ...
20/06/2023 09:26

Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Mouse razer balistik v2 ne gjendje shume te mire...
14/06/2023 12:04

Tirana - Fotokopje

Zona: Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Shes fotokopje ricoh 1107ex e perdorur ne gjendje shume te mire....
02/06/2023 14:28

Tirana - Iphone 12 Pro

Zona: Brryli
Shitet iphone 12 pro 128gb version europian bateria 86% health ka origjinalen, e pa ndrruar shoqerohet me karikus origjinal apple cmimi : 530€ (diskutueshem) ...
27/05/2023 16:05

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shes tonera dhe bojra per printera te markeve te ndryshem. oki, toshiba, kyocera, sharp, lexmark. cdo produkt eshte original, i ri, i pahapur ne kuti. malli likujdohet dhe shitet me cmim shume t...
26/05/2023 16:43

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje samsung s9 galaxy tab lap top mac game cube motorola aa pb9ns6b dreambox two laptop ibm thinkpad t42 call of duty modern warfare 3 dreambox fernbedienung laptop ibm thinkpad core i7 laptop ibm thinkpad laptop ibm t60 laptop lenovo 14 zoll iptv dreambox 520 iptv dreambox 900 dreamboxedit download iptv dreambox 920 iptv dreamboxedit home cinema dvd huaway xiaomi a3 dreambox seven xbox 360 spiele download dreambox 900 iptv m3u installieren xbox 360 spiele kinder xbox 360 spiele auf xbox series x dreambox 900 iptv epg xbox 360 spiele gebraucht xbox 360 spiele kaufen laptop lenovo kaufen iptv player dreambox 900 iptv plugin dreambox 900 iptv dreambox two laptop lenovo ideapad laptop dell laptop ibm antigua call of duty modern warfare iptv dreambox 500 hd dreambox one laptop hp webcamera call of duty modern warfare 2 laptop ibm jadul iptv dreambox one dreambox dm920 ipad air laptop lenovo ideapad 3 xbox 360 spiele kostenlos laptop ibm thinkpad pentium m