ipad pro

Shitet Samsung Galaxy S9 Plus Duos

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet, se kam tjeterakull i ri i mbajtur per merak me kllef gjithe kohessuper i paster300 mije leke te vjetrai padikutueshemper info vetem ne numrin ndrrime nuk bejme se kam telefon ✔️ ...
13/09/2020 23:14

Shitet Samsung S10 Plus

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Samsung s10 plus 8 ram 128 memorje europian me 2 sim card eshte ne gjendje akull te paster dhe funksjonale vetem ka ekranin pak te krisur, por nuk i ndikon fare ne perdorim me nje kllef te mir dhe xha...
12/09/2020 14:24

Okazion! Shesim Telefona Te Perdorur Origjinal Me Cmime Te Lira

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shesim telefona te perdorur origjinal me cmime te lira e okazion! na kontaktoni ne nr e meposhtem. telefonat i gjeni ne foto. ...
12/09/2020 14:20

Shitet Xiaomi Redmi 6a

Tirane | Fresku/Linze Shitet telefoni ne gjendje super16 gb me 2 gb ramekran 5.5 inc full hdkamera 13x5 megapixelbateri 3000 mha qe mban shumerrjeti 4g lteshenja minimale perdorimishoqerohet me karikues dhe kutitelefoni es...
08/09/2020 19:26

Amplifikator Marka Fli 800watt Made In England

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Amplifike fli loaded fl800.4 800 watt vibe design e ardhur nga anglia . amplifikatori eshte ne gjendje shume te mire pune dhe eshte shume pak e perdorur. amplifikator Çmimi i arsyeshem...
07/09/2020 14:21

Shitet Xiaomi Redmi 6a

Tirane | Zone Periferike Shitet telefoni ne gjendje super16 gb me 2 gb ramekran 5.5 inc full hdkamera 13x5 megapixelbateri 3000 mha qe mban shumerrjeti 4g lteshenja minimale pordorimishoqerohet me karikues dhe kutitelefoni es...
05/09/2020 14:28

Shitet Ps4 + 1 Leve + 3 Lojra

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet ps4 gjendja e shkelqyer me 1 leve dhe 3 lojra ne disk dergojme porosi ne ane te postes https://adex.al/ neper qytetet e shqiperise. ...
04/09/2020 20:11

Shitet Ps4 Slim Ne Kuti + 1 Leve + 3 Lojra

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet ps4 slim ne kuti gjendja e shkelqyer me 1 leve dhe 3 lojra ne disk dergojme porosi ne ane te postes https://adex.al/ neper qytetet e shqiperise. ...
04/09/2020 20:09

Shitet Ps4 Pro +1 Leva + 3lojra

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet ps4 pro ne kuti gjendja e shkelqyer me 1 leve dhe 3 lojra ne disk dergojme porosi ne ane te postes https://adex.al/ neper qytetet e shqiperise. ...
04/09/2020 20:07

Doogee X90 6.1 Inch I Ri Ne Kuti

Tirane | Kodra e Diellit Ekran 6.1 inch. dy kamera kryesore 8mp + 5 mp. bateri 3400 mah. performance e larte ne te luajturit lojra te ndryshme. mund ta perdorni me dy karta sim, ose nje karte sim dhe kart sd. celular shume ...
03/09/2020 13:44

Shes Pc Gaming

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl ⤵️ 📁 shitet: pc gaming 📁 cmimi: 100€ pc eshte ne gjendje super gpu: geforce gt710 cpu: amd phenom ii x4 945 3.0 ghz hdd:500 gb ram:8 gb 📁 vendodhja: tirane ...
31/08/2020 13:01

Ps4 I Hollë Me Kontrollues Dhe Litarë

Durres | Qender Ps4 i hollë me kontrollues dhe litarë. si gjendje e re, funksionon shumë. gjithçka përfshinte tastierën playstation 4, kontrolluesin ps4, litarët dhe disa lojëra falas. ...
26/08/2020 18:54

Okazion Laptop Fujitsu Per Vetem 100 Euro

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Laptop fujitsu p701 12.1 inchintel core i5 2.50 ghzram 4 gbhard disk 320 gbbateri mban mbi 1 orekarikues origjinlal , maus dhurate100 euro068424520...
19/08/2020 18:29

Shitet Samsung Galaxy Note 3

Tirane | Zone Periferike Shes samsung galaxy note 3ram 3gbmemorie 32gbnuk i punon karta e memories cdo gje tjeter ne rregull.cmimi: 6000 leke...
14/08/2020 10:45

Pjese Kembimi Per Sprinter

Lushnje | Qender Pjese kembimi per sprinter ...
27/07/2020 10:34

Shitet/ndërrohet Apple Imac 2008

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet/ndërrohet apple imac 2008 parametrat ne foto + tastier. ekran 24inch full hd, high quality speakers. cmimi i diskutueshem 20,000 lek...
24/07/2020 15:16

Shitet Iphone Xs Max

Korce | Qender •shitet iphone xs max. •64gb. •gjendje si i ri. •shitet per arsye se kam marrë 11 pro max. ...
22/07/2020 13:48

Celular Smartphone Samsung Galaxy J1 2016 sm-j120fn

Durres | Qender Ngjyrë e bardhë; ekrani super amoled; cpu quad-core 1.3 ghz cortex-a7; memorja 8gb, ram 1gb, micro sdxc e dedikuar; kamera kryesore 5mp [email protected], frontale 2mp. në gjendje shumë të mirë....
20/07/2020 15:19

Acer Emachines Em350 Nav51 Netbook + çantë

Durres | Qender Windows 7 starter; processor intel(r) atom(tm) cpu n450 @1.67ghz; intel graphics media accelerator (gma) 3150; ram 1gb, 160gb hdd; wireless lan 802.11 b/g; display 10.1 inch, 16:9, 1024 x 600 pixel; d...
20/07/2020 15:10

Laptop Hp 255 G6 3168 Ngw (thuajse I Ri)

Durres | Qender Windows 10 pro activated, 64-bit os, x64-based processor; processor amd e2-9000e, radeon r2 graphics, 1 mb cache, 4 compute cores 2c+2g, 1.50 ghz (up to 2ghz); 4gb ram (up to 8gb), 500 gb sata 5400 rp...
20/07/2020 15:04

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim