🏡 fortnite

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Laptop Dell Latitude E5450,e5470,e5270

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Laptope dell grada aaa 6 muaj garanci windows 10 pro na ndiqni per oferta https://www.facebook.com/albania.itech https://www.instagram.com/itech_albania/ itechalbania.al ...
12/05/2021 15:08

Okazion! Iphone 7 Ne Gjendje Te Shkelyqer!

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Iphone 7 i zi ne gjendje te shkelqyer, i perdorur vetem per pak kohe me shume kujdes. vjen bashke me kufjet dhe karikuesin e vet origjinal apple. cmimi 180 mije leke te vjetra....
12/05/2021 00:00

Sisteme Alarmi Profosionale

Elbasan | Zone Periferike Vendosim sisteme alarmi per shtepi zyra magazina dhe cdo ambient tjeter qe deshironi, sistemi permban 3 koka alarmi dhe 2 sensor dere ose dritarje, aparati alarmit esht dhe me bateri qe ne qoft se fik...
10/05/2021 14:53

Xiaomi Mi Essential

Tirane | Rruga Dritan Hoxha Shitet . cmini 30.000 leke , i diskutueshem. gjendja 10/10 i ri , dhe i pa perdorur asnjehere ...
06/05/2021 14:13

Makineri Per Tatuazhe

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Makineri per tatuazhe e re akoma ne kutine e saj e pa perdorur me 3 pistoleta gjilpera bojrat dhe cdo gje tjeter qe nevojitet ...
06/05/2021 13:30

Shes Iphone 8 Plus! 256 Gb Memorie!

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Iphone 8 plus gjendje 9/10 bateri 85% memorie 256 gb ngjyra gri e erret perdorur vetem nga 1 pronar cmimi i fundit 30.000 leke ...
06/05/2021 12:14

Okazion Pc E Kompletuar Per Bar Cafe (me Program Faturash) (gati Perpu

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio shitet okazion kompjuter kompletuar per lokal teksti: shitet okazion kompjuter i kompletuar per lokal me keto parametra 500 gb hdd ram 5 gb monitor hp 19" me usb program per bar kafe i licencuar k...
05/05/2021 07:38

H96 Max 4gb Ram 64gb Memorie Android Smart Tv Box

Tirane | Kodra e Diellit H96 max 4gb ram 64gb android tv box i ri ne kuti nga fabrika, me i miri ne treg. h96 max android tv box i mundësuar nga rk3318 64bit cpu quad-core është android tv box më i mirë në përpun...
04/05/2021 21:11

Pjese Te Ndryshme Per Laptop

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Disponojme thuajse cdolloj pjese per laptop dhe kryejm cdo lloj servisi per ta. 1.hardisqe: hdd 120 gb hdd 160 gb hdd 250 gb hdd 320 gb hdd 500 gb hdd 1 tb hdd 2 tb 2.rame: (ddr,ddr2,ddr3)...
04/05/2021 15:33

Amplifikator Marka Fli 800watt Made In England

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Amplifike fli loaded fl800.4 800 watt vibe design e ardhur nga anglia . amplifikatori eshte ne gjendje shume te mire pune dhe eshte shume pak e perdorur. amplifikator Çmimi i arsyeshem...
30/04/2021 23:18

Zgemma H92h Combo 4k Multistream Satelitor-tokesor

Tirane | Kodra e Diellit Zgemma h92h i ri ne kuti nga fabrika. 4k uhd teknologjia e fundit. aparat i shkelqyer satelitor-tokesor kap dhe kanalet multistream ne satelitor. shume i shpejte, punon shume mire dhe me iptv. cmi...
28/04/2021 10:21

Pjese Kembimi Per Sprinter

Lushnje | Qender Pjese kembimi per sprinter ...
23/04/2021 08:52

Shitet Samsung Galaxy Note 3

Tirane | Zone Periferike Shes samsung galaxy note 3ram 3gbmemorie 32gbnuk i punon karta e memories cdo gje tjeter ne rregull.cmimi: 6000 leke...
21/04/2021 22:03

Shes Laptopa Kumpjutera Te Ardhur Nga Zvicra

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shes laptopa kumpjutera te ardhur nga zvicra ne gjedje te mir kemi: core 2 i3 i5 i7 jane me bateri ne gjendje te mire, kompjuterat jane te formatuar dhe adapterat orgjinal ...
19/04/2021 19:11

Xbox One S (1tb) + 2 Leva + 4 Lojra

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo - xbox one s 1tb - 1 leve origjinale + 1 leve edicion special - lojrat: fifa 20, fifa 19, gta v, minecraft(kjo e fundit e instaluar ne menyre digjitale) - ne gjendje shume te mire! ...
09/04/2021 22:53

Nintendo 3ds Xl + Lojra

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shes nintendo 3ds xl, ne gjendje shume te mire, nga pamja e jashtme, dhe nga programi, per perdorim personal, bashke me nje numer te madh lojrash( 19 lojra), dhe karikues ne gjendje te mire...
06/04/2021 17:15

Okazion Laptop Fujitsu Per Vetem 100 Euro

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Laptop fujitsu p701 12.1 inchintel core i5 2.50 ghzram 4 gbhard disk 320 gbbateri mban mbi 1 orekarikues origjinlal , maus dhurate100 euro068424520...
05/04/2021 20:55

Ps4

Korce | Qender Shitet  ps4 slim i ri me lojrat e funditcmimi 350 euro...
05/04/2021 17:41

Apple Iphone 12 Pro Max Black 256 Gb New, Sealed

Durres | Golem/Shkembi Kavajes All our products are brand new original comes with complete accessories, it works with any network provided in any country without contract and has 1 year international warranty and 6 month return po...
03/04/2021 12:41

Shitet Nintendo Wii

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet nintendo wii me wifi 8 lojra i kompletuar pak i perdorur cmimi 100 mij lek....
01/04/2021 20:37

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim