dixhital

Shitet Pioneer Ddj1000 Me Valixhe Origjinale

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Shitet controller pioneer ddj1000 bashke me valixhe proel orgjinale, te dyja te reja, te perdorura vetem ne 4-5 evente. ...
27/02/2021 19:58

Xiaomi Mi Essential

Tirana | Rruga Dritan Hoxha Shitet . cmini 30.000 leke , i diskutueshem. gjendja 10/10 i ri , dhe i pa perdorur asnjehere ...
23/02/2021 18:35

Samsung Note10+ Versioni Europian Me Dy Karta 10/10

Tirana | Sauk Shes samsung note 10+ versioni europian me dy karta sm-n975f/ds ne gjendje 10/10. i blere ne gjermani dhe i perdorur vetem nga 1 person. telefonit nuk i eshte bere ndonjhere servis. 265gb memorje, ...
19/02/2021 12:24

Shes Iphone Xs Max 512gb

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shes iphone xs max 512gb. ngjyra: e zeze. pothuaj i ri, perdorur vetem 2 muaj. blere ne usa i zhbllokuar...
15/02/2021 22:56

Shiten Laptopet / Aksesore Elektronike

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shiten laptopet/ aksesoret e meposhtem:essentiel b smart'ultra 1401 14" core i5 1,6 ghz - ssd 32gb hdd 500 dhenbsp;ram4....packard bell i3 4 gb ram 500gb hard disk 17.3 led....asus amd e-450 4 gb ram ...
14/02/2021 11:11

Shes Laptopa Kumpjutera Te Ardhur Nga Zvicra

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shes laptopa kumpjutera te ardhur nga zvicra ne gjedje te mir kemi: core 2 i3 i5 i7 jane me bateri ne gjendje te mire, kompjuterat jane te formatuar dhe adapterat orgjinal ...
14/02/2021 11:10

Pjese Kembimi Per Sprinter

Lushnje | Qender Pjese kembimi per sprinter ...
11/02/2021 13:28

Shiten Objekte Te Ndryshme

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Oferte 16 tavolina 30 mije copa ( ose te gjitha 300 mije te vjetra ) 2 switch me 16 porta 20 mije leke copa 1 switch me 24 porta me freskues 50 mije ( profesional ) 0699667452 ...
04/02/2021 20:01

Shitet Hp

Tirana | Zone Periferike Shitet hp, gjendja super 17.3 incheshdd 700ram 4 gb.ne gjendje shume te paster. bashke me karikusin origjinal...
31/01/2021 17:41

Bokse Audio Logitech

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Bokse audio logitech pure-fi anywhere speaker system. suporton te gjithe model iphone, ipod (me 10-pin dock connector) si dhe lidhje me cdo lloj pajisjeje permes jack 3.5 mm. zerim cilesor me bas te...
30/01/2021 12:09

Mini Gps Gjurmues

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Deshironi te dini vendodhjen e makines tuaj, te partnerit / partneres, punonjesve ose sendeve tuaja me vlere ne kohe reale ? keto jane pajisjet qe jua mundesojne tre modele te testuar paraprakisht...
17/01/2021 13:01

Kase Fiskale

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet kasa 200 mij lek i pa diskutieshem me te gjitha detyrimet e mbyllura e gatshme per tu riinstaluar ...
06/01/2021 12:23

Okazion Laptop Fujitsu Per Vetem 100 Euro

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Laptop fujitsu p701 12.1 inchintel core i5 2.50 ghzram 4 gbhard disk 320 gbbateri mban mbi 1 orekarikues origjinlal , maus dhurate100 euro068424520...
04/01/2021 14:42

Shitet Laptop

Tirana | Zone Periferike Shitet laptopdhenbsp;500 gb hdd4 gb ramgjendje shume te mire....
22/12/2020 20:52

Shitet Laptop Acer

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Laptop acer sapo ardhur nga zvicra:ram : 4gbmonitori : 15.6 inchhdd:250 gbcpu: intel dual core 2.25ghzshume i paster.transport ne cdo qytet.cmimi 165 mije lek....
22/12/2020 20:50

Shitet Camer Hd Profesionale Jvc Gmy-hm100e.

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet camer hd profesionale jvc gmy-hm100e. eshte pothuajse e paperdorur dhe shitet e kompletuar se bashku me canten dhe 2 bateri te reja. per me shume informacion na kontaktoni ne 0696297829. ...
14/12/2020 11:01

Shitet Playstation 3 Slim 320gb

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Ps3 slim 320gb me dy leva i dixhitalizuar. lojerat i futen me 3-4 mij leke per loje . i blere ne kuti dhe i mbajtur perfekt. nuk ndihet fare ne punim ...
12/12/2020 00:58

Shitet Lenovo Yoga 2 Pro Laptop

Tirana | Zone Periferike -cpu i5-4210u -1.70ghz 1600mhz 3mb-ram 8 gb ddr4-hdd 256 gb ssd-gpu hd540 4 gb-webcamera - usb 3.0 - hdmi-windows 10 pro 64 bit-scr 13 inch 4k touchscreen-bateria 3-4 ore !jo nderrime!garanci 6 muajdh...
11/12/2020 20:38

Super Telefon Samsung Galaxy A51 2020

Tirana | Don Bosko Shitet samsung galaxy a51 128gb viti 2020 ne gjendje shum te mire shum pak i perdorur po thuajse i ri edhe karikuesin origjinal. arsyeja e shitjes do blihet nje tjeter samsung note 20 ultra. te inter...
10/12/2020 17:30

Shitet Laptop Compaq Cq58 8gb Ram 750hdd 15.6

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Laptop compaq cq58 8gb ram 750hdd 15.6 cpu amd e 300 apu with radeon (tm)hd graphics 1.30ghz ram 8.00gb hdd 750 gb usb, hdmi, dvd, camera 135 euro cmim i pa diskutueshem, jo nderrime !...
30/11/2020 14:29

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim