OKAZION! Shesim telefona te perdorur origjinal me cmime te lira Tirane

Kompjutera dhe Elektronike 12/09/2020 14:20 Post ID: 951


Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 379

Shesim telefona te perdorur origjinal me cmime te lira e Okazion!
Na kontaktoni ne nr e meposhtem.
Telefonat i gjeni ne foto.

Anetari ID: 4

photo

Njoftimi ID: 951