Amplifikator Marka FLI 800WATT MADE IN ENGLAND Tirane

Kompjutera dhe Elektronike 07/09/2020 14:21 Post ID: 61

10,000 Leke

  • Amplifikator Marka FLI 800WATT MADE IN ENGLAND
  • Amplifikator Marka FLI 800WATT MADE IN ENGLAND
  • Amplifikator Marka FLI 800WATT MADE IN ENGLAND
  • Amplifikator Marka FLI 800WATT MADE IN ENGLAND


Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 121

Amplifike FLI LOADED FL800.4 800 WATT Vibe Design e ardhur nga ANGLIA .
Amplifikatori eshte ne gjendje shume te mire pune dhe eshte shume pak e perdorur. amplifikator
Çmimi i arsyeshem

Anetari ID: 3

photo

Njoftimi ID: 61