Shitet Xiaomi Redmi 6a Tirane

Kompjutera dhe Elektronike 05/09/2020 14:28 Post ID: 2424

9,000 Leke

  • Shitet Xiaomi Redmi 6a
  • Shitet Xiaomi Redmi 6a
  • Shitet Xiaomi Redmi 6a


Pagesa 9,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 113

Shitet telefoni ne gjendje super
16 Gb me 2 Gb Ram
Ekran 5.5 inc Full HD
Kamera 13x5 Megapixel
Bateri 3000 Mha qe mban Shume
Rrjeti 4G LTE
Shenja minimale pordorimi
Shoqerohet me karikues dhe Kuti
Telefoni eshte 100% origjinal i llojit te XIAOMI
Cmimi 9000 leke te reja.


Anetari ID: 3

photo

Njoftimi ID: 2424