Shitet Ps4 Slim ne kuti + 1 Leve + 3 lojra Tirane

Kompjutera dhe Elektronike 04/09/2020 20:09 Post ID: 17269

30,000 Leke

  • Shitet Ps4 Slim ne kuti + 1 Leve + 3 lojra
  • Shitet Ps4 Slim ne kuti + 1 Leve + 3 lojra
  • Shitet Ps4 Slim ne kuti + 1 Leve + 3 lojra


Pagesa 30,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Hamdi Cenojmeri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 132

shitet Ps4 Slim ne kuti gjendja e shkelqyer
me 1 leve dhe 3 lojra ne disk
Dergojme porosi ne ane te postes https://adex.al/
neper Qytetet e Shqiperise.


Anetari ID: 3475

photo

Njoftimi ID: 17269