Shitet Ps4 Pro +1 Leva + 3Lojra Tirane

Kompjutera dhe Elektronike 04/09/2020 20:07 Post ID: 17268

38,000 Leke

  • Shitet Ps4 Pro +1 Leva + 3Lojra
  • Shitet Ps4 Pro +1 Leva + 3Lojra
  • Shitet Ps4 Pro +1 Leva + 3Lojra


Pagesa 38,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Hamdi Cenojmeri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 117

shitet Ps4 pro ne kuti gjendja e shkelqyer
me 1 leve dhe 3 lojra ne disk
Dergojme porosi ne ane te postes https://adex.al/
neper Qytetet e Shqiperise.Anetari ID: 3475

photo

Njoftimi ID: 17268