Shitet iPhone XS Max Korce

Kompjutera dhe Elektronike 22/07/2020 13:48 Post ID: 14910

550 Euro

  • Shitet iPhone XS Max
  • Shitet iPhone XS Max


Pagesa 550 Euro
Qyteti - Zona Korce - Qender
Adresa Korce, Albania - Harta
Lexime 232

•Shitet iphone XS Max.
•64gb.
•Gjendje si i ri.
•Shitet per arsye se kam marrë 11 Pro Max.

Anetari ID: 2695

photo

Njoftimi ID: 14910