Celular Smartphone Samsung Galaxy J1 2016 SM-J120FN Durres

Kompjutera dhe Elektronike 20/07/2020 15:19 Post ID: 14730

4,000 Leke

  • Celular Smartphone Samsung Galaxy J1 2016 SM-J120FN
  • Celular Smartphone Samsung Galaxy J1 2016 SM-J120FN
  • Celular Smartphone Samsung Galaxy J1 2016 SM-J120FN


Pagesa 4,000 Leke
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Rruga Marta Buda, Durres, Shqiperia - Harta
Lexime 181

Ngjyrë e bardhë; Ekrani Super AMOLED; CPU Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7; Memorja 8GB, RAM 1GB, Micro SDXC e dedikuar; Kamera kryesore 5MP [email protected], frontale 2MP.

Në gjendje shumë të mirë.

Anetari ID: 2670

photo

Njoftimi ID: 14730