Shitet/Nderrohet apple Imac 2008 Tirane

Kompjutera dhe Elektronike 26/09/2020 20:45 Post ID: 101

20,000 Leke

  • Shitet/Nderrohet apple Imac 2008
  • Shitet/Nderrohet apple Imac 2008
  • Shitet/Nderrohet apple Imac 2008
  • Shitet/Nderrohet apple Imac 2008


Pagesa 20,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 249

Shitet/Ndërrohet apple Imac 2008 parametrat ne foto + tastier. Ekran 24inch full hd, high quality speakers. Cmimi i diskutueshem 20,000 lek

Anetari ID: 3

photo

Njoftimi ID: 101