bar restorant kashta

Ps4 Classic 25000 Lekë Në Shitje

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Ps4 classic 1 levë 500 gb storage gjendja: shumë e mirë vetëm përdorim shtëpie arsyeja e shitjes: do blej një pc të re Çmimi i diskutueshëm ...
09/07/2020 12:42

Pjese Kembimi Per Sprinter

Lushnje | Qender Pjese kembimi per sprinter ...
08/07/2020 21:33

Okazion! Shesim Telefona Te Perdorur Origjinal Me Cmime Te Lira

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shesim telefona te perdorur origjinal me cmime te lira e okazion! na kontaktoni ne nr e meposhtem. telefonat i gjeni ne foto. ...
04/07/2020 19:38

💎 Iphone Xs 💎

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard iphone xs memory 64 giga gjendja perfekte battery health 94% porosit tani online garanci 6 muaj Çmimi : 63.500 lek ...
02/07/2020 12:34

Shitet Iphone Xs Gold 64gb

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri ...
02/07/2020 12:33

Okazion Pc E Kompletuar Per Bar Cafe (me Program Faturash) (gati Perpu

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio shitet okazion kompjuter kompletuar per lokal teksti: shitet okazion kompjuter i kompletuar per lokal me keto parametra 500 gb hdd ram 5 gb monitor hp 19" me usb program per bar kafe i licencuar k...
29/06/2020 13:26

Shitet Laptop Super Performant Dell Precision M4500 Workstation. I Per

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes ****** super oferte****** shes laptop dell precision m4500 ,ram 8 gb , hdd 320 gb , proc core i7 , 220 eu ram 8 gb ddr3 proc : core i7 , quad core(8 threads) hdd :320 gb karte grafike:1 gb ded ,...
23/06/2020 04:06

Shitet Apple Macbook Pro 15 Inch

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apple macbook pro 15 inch'' core 2 duo 2009model a1286hdd 250ram 4gbvram 256...
22/06/2020 15:11

Xbox One S (1tb) + 2 Leva + 4 Lojra

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo - xbox one s 1tb - 1 leve origjinale + 1 leve edicion special - lojrat: fifa 20, fifa 19, gta v, minecraft(kjo e fundit e instaluar ne menyre digjitale) - ne gjendje shume te mire! ...
21/06/2020 10:17

Iphone 6s Me 128 Giga Memorie

Tirane | Rruga Dritan Hoxha Ne gjendje shume te mire display 4,7" 750 x 1334 px. fotocamera 12 mpx cpu dual 1.84 ghz. ram 2 gb. memoria 128 gb. batteria 1715 mah. ...
20/06/2020 11:53

Shitet Nintendo Wii

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet nintendo wii me wifi 8 lojra i kompletuar pak i perdorur cmimi 100 mij lek....
18/06/2020 21:01

Shitet Canon 1300d Me Lente 18 55mm

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet canon 1300d me lente 18 55mmaparati esht i ri fare ka bateri karikues dhe cante.18 megapixelvideo full hdlidhja me wifi...
17/06/2020 14:16

Shitet Dynacord Mk2 700+ 700

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Shitet dynacord mk2 . 700+ 700 gjendje fabrike i pa hapur nga ana teknike. cmim 1100 euro / 130.000 leke te reja. - per me shume info, kontaktoni ne nr e telefonit! ...
11/06/2020 13:58

Samsung Gear Vr Oculus

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet samsung gear vr oculus origjinal ne gjendje te shkelqyer shitet per arsye mosperdorimi ...
09/06/2020 21:08

Router Wireless

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Tp-link tl-wr941nd ka keto parametra: 300 mbps ieee 802.11b/g/n n300 atheros ar9132 @ 400 mhz nder ruterat me te mire qe ka tp-link i perdorur ne gjendje shume te mire cmimi - 3,000 lek ...
09/06/2020 21:04

Shitet Iphone 7

Durres | Qender Shitet iphone 7 ne gjendje shume te mire 10/10 si i ri, pa shenje gishti. ...
09/06/2020 17:12

Shitet Tablet Mls Alu Pus 4g

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shes tablet mls alu plus 4g modeli iq1019nekrani 10 inchram 2gbmemorie 16gbprocesor octa core 1.5ghme karte simandroid 7tablet i shpejte dhe i pershtatshem per lojra dhe per te tjerat ...
09/06/2020 12:27

Kasa

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet kasa me pak se nje vit perdorim me te gjitha detyrimet e shlyera ...
09/06/2020 11:46

Nintendo 3ds Xl + Lojra

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shes nintendo 3ds xl, ne gjendje shume te mire, nga pamja e jashtme, dhe nga programi, per perdorim personal, bashke me nje numer te madh lojrash( 19 lojra), dhe karikues ne gjendje te mire...
28/05/2020 14:19

Shes Galaxy A 30

Lezhe | Zone Periferike Shes galaxy a 30 gjendja 10 /10 si i ri 4giga ram 64 ram dual sim shoqerohet me kuti dhe aksesoret plus fleten e garancis 18500 leke te reja, shume pak i diskutueshemokazion pak dite akoma ne garanci...
28/05/2020 10:28

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim