qen shtepie

Ofroj Dy Kelyshe Falas

Vlore | Qender Kam dy kelyshe te vegjel nga nje muajsh dhe dua ti jap falas pa interes se nuk kam ku ti mbaj. une ndodhem ne vlore. me kontaktoni ne rast se mundeni te me ndihmoni. ...
12/02/2021 12:44

Pomeranian Boo

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Dua te shes nje pomeranian boo, i cile eshte 3 javesh dhe eshte rrace ruse. ka ngjyre te bardhe dhe eshte me pashaporte.cmimi 200 €...
10/02/2021 16:42

Dhi Ne Shitje

Tirana | Fresku/Linze Shesim dhi franceze-alpine. ne gjendje shume te mire. te shendetshme dhe qumeshtore. ...
30/01/2021 16:21

Pastor Belg Malinois.. 200 Mije

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Femer kelysh 2 muajsh e vaksinuar 200 mije ...
07/01/2021 23:22

Klysha

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Gati nje muai, gati per adoptimdhenbsp;...
21/11/2020 13:03

Okazion Disponojm Klysh Akita Inu Dhe Amerikan

Tirana | Laprake Shiten klysh akita japonez dhe amerikan ...
20/11/2020 08:48

Ofrojm Sherbim Si Babysitter Qeni

Tirana | Vasil Shanto Ofrojm sherbim si babysitter qeni. nqs largoheni diku dhe nuk keni ku te lini qenin, ne mund te mbajm qenin tuaj ne kushte te shkelqyera dhe ushqim falas. ndoshemi ne tirane. cmimi i diskutueshem. ju...
21/09/2020 16:58

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim