🏡 lepuj eger

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Pomeranian Boo

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Dua te shes nje pomeranian boo, i cile eshte 3 javesh dhe eshte rrace ruse. ka ngjyre te bardhe dhe eshte me pashaporte.cmimi 200 €...
06/06/2021 09:22

Viça Bonsmara Për Shitje

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Bull i shëndetshëm bonsmara, heifer me çmime zbritje ne furnizojmë gjedhe të gjalla, lopë, (dema, mëshqerra, viça) dele të gjalla dhe dhi të gjalla, për çmimin më të mirë që mund të ...
05/06/2021 15:01

Shitet Labrador Rrace E Paster

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet qen labrador,rrace e paster e ardhur nga jashte.7 muajshe femer e mesuar te kryeje nevojat jashte. e vaksinuar dhe me pasaporte. 0676505914 ...
24/05/2021 23:39

Dhi Ne Shitje

Tirane | Fresku/Linze Shesim dhi franceze-alpine. ne gjendje shume te mire. te shendetshme dhe qumeshtore. ...
20/05/2021 17:41

Okazion Disponojm Klysh Akita Inu Dhe Amerikan

Tirane | Laprake Shiten klysh akita japonez dhe amerikan ...
19/05/2021 20:17

Pastor Belg Malinois.. 200 Mije

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Femer kelysh 2 muajsh e vaksinuar 200 mije ...
14/05/2021 21:06

Shiten Klysh Akita Inu Dhe Amerikan

Tirane | Laprake Shite klysh akita inu dhe amerikan shoqerohen me librez dhe vaksine. ...
11/05/2021 21:52

Ofroj Dy Kelyshe Falas

Vlore | Qender Kam dy kelyshe te vegjel nga nje muajsh dhe dua ti jap falas pa interes se nuk kam ku ti mbaj. une ndodhem ne vlore. me kontaktoni ne rast se mundeni te me ndihmoni. ...
28/04/2021 09:23

Klysha

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Gati nje muai, gati per adoptimdhenbsp;...
17/04/2021 12:02

Kerkoj Kotele Scotish, E Zevendesoj Me Nje Iphone Xs Max 512

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ofroj nje iphone xs max te zi 512 gb per nje kotele scotish fold. ...
16/03/2021 21:47

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim