shihtuz puppies Tirane

Kafshe e shpende 02/09/2022 14:02 Post ID: 80731


Pagesa 800 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 113

Arkë për këlysh të trajnuar ✅
Certifikatë shëndetësore, ✅
Garanci shëndetësore, ✅
Pedigre, ✅
Arka udhëtimi, ✅
📑...Regjistruar,✅
💪...Të shëndetshëm dhe gati për të shkuar,✅
💉...I vaksinuar dhe i dekrimbuar✅
DËRGIMI ËSHTË I DISPOZUESHËM (Shumë i sigurt dhe i besueshëm)✅
ju lutemi pëlqeni dhe shpërndajeni faqen tonë për më shumë informacion nëse jeni të interesuar.

Ne gjithmonë premtojmë
📍Cilësia më e lartë, 1 vit garanci shëndetësore.
📍Të gjithë këlyshët bëjnë një test të rreptë shëndetësor nga Veterinaria.
📍Çmim më i arsyeshëm se të tjerët.
📍Dorëzimi 100% i sigurt në mbarë botën me rrugë ajrore.
📍A jeni akoma duke u mashtruar nga photoshop-i??
💌Nëse jeni të interesuar, mos ngurroni të kontaktoni me
WHATSAPP: + 1 (706) 751-9682
Numri Viber:+
Email: [email protected]