kafshe e shpende

Ofroj Dy Kelyshe Falas

Vlore | Qender Kam dy kelyshe te vegjel nga nje muajsh dhe dua ti jap falas pa interes se nuk kam ku ti mbaj. une ndodhem ne vlore. me kontaktoni ne rast se mundeni te me ndihmoni. ...
18/01/2021 13:29

Dhi Ne Shitje

Tirana | Fresku/Linze Shesim dhi franceze-alpine. ne gjendje shume te mire. te shendetshme dhe qumeshtore. ...
10/01/2021 18:03

Pastor Belg Malinois.. 200 Mije

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Femer kelysh 2 muajsh e vaksinuar 200 mije ...
07/01/2021 23:22

Pomeranian Boo

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Dua te shes nje pomeranian boo, i cile eshte 3 javesh dhe eshte rrace ruse. ka ngjyre te bardhe dhe eshte me pashaporte.cmimi 200 €...
02/01/2021 20:25

Klysha

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Gati nje muai, gati per adoptimdhenbsp;...
21/11/2020 13:03

Okazion Disponojm Klysh Akita Inu Dhe Amerikan

Tirana | Laprake Shiten klysh akita japonez dhe amerikan ...
20/11/2020 08:48

Ofrojm Sherbim Si Babysitter Qeni

Tirana | Vasil Shanto Ofrojm sherbim si babysitter qeni. nqs largoheni diku dhe nuk keni ku te lini qenin, ne mund te mbajm qenin tuaj ne kushte te shkelqyera dhe ushqim falas. ndoshemi ne tirane. cmimi i diskutueshem. ju...
21/09/2020 16:58

Shitet Qeni I Sharrit

Lushnje | Qender Shitet qeni sharrit, femer, mosha 2 vjeçe.cmimi 90€uro. nr tel_ 0685214038...
29/07/2020 15:02

Shitet Kelyshi I Sharrit

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet kelyshi i sharrit gjinia mashkull kelyshi eshte 2 muajsh dhe eshte 100% i paster i vaksinuar cmimi 300 €uro kontaktoni ne nr e tel...
30/05/2020 12:28

Shitje Bletesh

Durres | Plepa Shiten mbi 20 blete,gjendja shum e mire,kan mbi 6 pjellje. ...
05/05/2020 19:02

Mace Turkish Van

Shkoder | Qender Shkoder shitet mace e races turkish van. 100% race e paster 1 vjece femer shume e qete dhe miqesore. me libreze dhe vaksina te bera. ...
28/04/2020 12:25

Shesim Kelyshe Rraca Pekinez

Tirana | Zone Periferike Shesim kelyshe rraca pekinez 2 muajsh ...
25/01/2020 12:17

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim