340x230    340x230

🏡 kafshe e shpende

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
...
02/09/2022 14:02

Pogradec - Qen Rraca Sharri

Zona: Qender
Shes qen rraca sharri mosha 18 muajsh i vaksinuar cmimi 300€ te interesuarit te kontaktojne ne kete nr tel 0695332030 ...
14/08/2022 21:16

Tirane - Siamese Cat

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Shitet macja - raca siamese, 2 muajshe, shume e shkathet dhe e dashur, e vaksinuar dhe e shendetshme. cmimi 900€ ...
19/06/2022 15:10

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet savanah cat, i sterilizuar me pasaporte franceze. ka me vete te gjithe historikun e vaksinimeve dhe vizitave ne veteriner. eshte 2 vjec e gjysem, i tranjuar te shetise me litar, i degjueshem, s...
30/05/2022 08:42

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
Kelysh shih tzu femra dhe meshkuj kontakt ne wapp ose cel ...
29/05/2022 01:21

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
Kelysh mini maltez femra dhe meshkuj kontakti ne wapp ose cel ...
29/05/2022 01:15

Tirane - Qen Maltez

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
Qenusha maltez ne shitje femra dhe meshkuj qenushat jane mini per me shume info tel ne nr e cel ose ne wapp ...
29/05/2022 01:05

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim