shitet aktiviteti

Shitet, Biznesi, Medrese, Tiranë
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Biznesi ndodhet tek medreseja, tiranë. informacion mbi biznesin: • sipërfaqja 80 m2 • buzë rruge • klientele e ngritur • e investuar •qera 50.000 lek • per te vizituar na kontaktoni!... 28/09/2020 10:17

18,000 Euro

💥 Shitet Fast Food Healthy 💥
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 27/09/2020 13:44

30,000 Euro

Shitet, Objekti 2 Kate Lokal+ Banesë, Librazhd
Qender | Elbasan (67.30 Km nga qendra)
67.30 KM nga qendra
500.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet, objekti, në aksin nacional librazhd-prrenjas. informacion mbi pronën: • sipërfaqja e ndërtimit: 400 m2 • sipërfaqja totale: 500 m2 • truall: 500 m2 (në pjesën e pasme të ndërtesës). • orientim lindje. • disponon doku... 26/09/2020 10:36

349,000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi , Bosh .
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
3.76 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambjent biznesi ne katin zero te nje pallati te ri , me ashensor . ambjenti ka siperfaqe 60 m2 ,i organizur ne nje ambjent dhe nje tualet . per momentin eshte ne gjendje pune ( dyqan ) , ofrohet bosh , ne gjendje shume te mire . ndodhet ... 26/09/2020 10:33

55,000 Euro

Shitet Bar-kafe
Qender | Vlore (0.84 Km nga qendra)
0.84 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambienti aktualisht bar-kafe, lokali ndodhet ne bulevardin ismail qemali , pran gjimnazit jopublik aulona, apo ndryshe tek kombinati i peshkut .! ... 25/09/2020 21:14

5,000 Euro

Shitet Ambjent Per Biznes.
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2.61 KM nga qendra
106.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

shitet ambjent biznesi . (aktualisht funksionon si market) lloji i pronës: dyqan, sipërfaqja e pronës (m2): 106 m2 çmimi m2: 1200 euro mundesi qeradhenie kontrate 1-vjecare,3muaj parapagim qeraja mujore 400 euro adresa:rruga b.c... 25/09/2020 14:22

130,000 Euro

Shitet, Lokal, Tirana E Re, Tiranë 250,000 € Id: Pri+17491
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.33 Km nga qendra)
0.33 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Lokali ndodhet në zonën e tiranës së re. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 100 m2 • 2 tualete • fasadë xhami • i investuar • ndricim led • sistem kondicionimi • me dokument... 25/09/2020 14:21

250,000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi: Rruga: Bulevardi Gjergj Fishta
Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1.28 KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet ambjent biznesi: /zona: rruga: bulevardi gjergj fishta" ▪︎ambjenti ndodhet me pamje nga rruga, me një sipërfaqe prej 90m2, kt ii-të banim, pranë gjykatës së rrethit. ▪︎ i rikonstruktuar totalisht dhe i përshtatshëm për ç... 25/09/2020 12:42

150,000 Euro

Okazion; Shitet Hotel 4 Kt: Zona Shengjin
Shengjin | Lezhe (5.68 Km nga qendra)
5.68 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion; shitet hotel 4 kt/ zona shengjin ▪︎godina përbëhet nga 4 kate, me një sipërfaqe trualli prej 2000 m² dhe ndërtimi prej 1280m². ▪︎kati i-rë ka një sipërfaqe prej 300m², dhe ka funksionimin si; recepsion bar/kafe/restor... 25/09/2020 12:22

1,200,000 Euro

Shitet Ambient Biznesi Ne Rrugen Dritan Hoxha Laprake Tirane
Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2.23 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

shitet dyqan 32 m2 ne rrugen dritan hoxha laprake tirane,dyqani eshte tek pallatet hawai tek kryqezimi i rruges dritan hoxha me rrugen e spitalit ushtarak afer rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit. ambjenti ka nje siper... 25/09/2020 12:05

30,000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi , Bosh
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1.88 KM nga qendra
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet ambjent biznesi me siperfaqe te brenshme 55 m2 dhe 11 m2 siperfaqe te perbashket ,total 66 m2 . ndodhet ne katin e dyte ne pallat te ri , me fasade xhami pamje nga rruga . ambjenti ka funksionuar si dyqan, ofrohet bosh , ne gjendje shume... 25/09/2020 10:15

119,000 Euro

📣 Shitet Biznes Ne Bllok/cmim Okazion
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

📌 shitet biznes ne bllok.biznesi ndodhet ne nje vend mjaft te favorshem dhe me siperfaqe te konsiderueshme per ushtrimin e aktivitetit.objekti i biznesit eshte i mirembajtur dhe me kushte bashkekohore.⚫siperfaqja : 65 m2  siperfaqe e brend... 24/09/2020 22:55

17,000 Euro

Shitet: Objekt Biznesi 3 Kt: Autostradë "tiranë- Laç"
Zone Periferike | Tirane (8.22 Km nga qendra)
8.22 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Dhenbsp;shitet: objekt biznesi 3 kt: autostradë "tiranë- laç" ▪︎️objekti ndodhet në plan të parë të autostradës tiranë- laç, zonë industriale me biznese të ndryshme. ▪︎sip trualli prej 5000 m2, dheamp; sipërfaqe ndërtimi... 24/09/2020 17:26

1,100,000 Euro

Okazion; Shitet Super Hotel 4 Kt/: Zona Freskut
Fresku/Linze | Tirane (0.07 Km nga qendra)
0.07 KM nga qendra
520.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

... 24/09/2020 17:24

480,000 Euro

Okazion; Shitet Bar-kafe/: Rruga E " Kavajes"
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Okazion; shitet bar-kafe/ rruga; " kavajes" ▪︎lokali bar- kafe ndodhet 5 min larg qendrës, me lëvizje shumë të madhe këmbësorësh dhe institucionesh së bashku. ▪︎aktualisht është në gjendje pune, me një klientele të rregullt n... 24/09/2020 17:16

270,000 Euro

Okazioni Vitit ‼: Shitet Godinë Biznesi 3kt “durres” Prone Eksluzive E Prime Ag
Qender | Durres (1.50 Km nga qendra)
1.50 KM nga qendra
771.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazioni vitit ‼: shitet godinë biznesi 3kt “durres”prone eksluzive e prime agencygodina përbëhet nga 3 kate dhe ndodhet në afërsi të portit në durrës, pranë bankës kombëtare. Është ndërtuar në vitin 1943 nga inxhinierë italia... 24/09/2020 17:12

700,000 Euro

Shitet: Bar-kafe/zona: Ish Klubi Partizani
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)
1.78 KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

... 24/09/2020 17:07

200,000 Euro

Shitet,ambient, Qendër
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (103.30 Km nga qendra)
103.30 KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Opp17489ambienti ndodhet në zonën e qendrës. informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 28m2.• kati 3.detaje të tjera :• i investuar.• me dokumentacion të rregullt hipotekor.zona ku ndodhet ambienti është një ndër zonat më të prefer... 24/09/2020 16:55

56,000 Euro

Shitet: Objekt Biznesi_ 4 Kt Hotel: Bar/ Restorant :
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)
4.47 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet: objekt biznesi_ 4 kt hotel: bar/ restorant- /zona : "kombinat" ▪︎objekti përbëhet prej 4 kt, me një sipërfaqe trualli prej 1700m², ndërsa ndërtimi 1900 m², + -1 kt nëntokë parkim, oborr i madh me mundësi parkimi deri në ... 24/09/2020 13:53

100 Leke

Shitet, Ambient, Rruga E Barrikadave
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
0.63 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Opp17390ambienti ndodhet në rrugën e barrikadave. informacione mbi ambientin ;• sipërfaqja 50m2.• kati 0.detaje të tjera :• open space.• tualet.• i investuar.• spote ndricimi.• sistem kondicionimi.• në proces hipotekimi.zona ku n... 23/09/2020 16:59

125,000 Euro

Shitet, Biznes, Atsh, Tiranë, Al17040
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Biznesi ndodhet pranë atsh, tiranë.informacion mbi biznesin:• sipërfaqja e brendshme 110 m2.• verandë 40 m2.detaje të tjera :• totalisht i investuar dhe i mobiluar.• biznesi është në përdorim.• arredim modern dhe cilësor.• klien... 23/09/2020 13:31

26,000 Euro

Shitet; Objekt Biznesi 2 Kt/ Autoservis – Autostrade Tirane- Durres
Zone Periferike | Tirane (8.22 Km nga qendra)
8.22 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Dhenbsp;shitet; objekt biznesi 2 kt/ autoservis – autostrade tirane- durres▪︎objekti është 2 kt, me ndërtim prej 1260m2 dhe 4500 m2 truall, lartësi prej 4.5 m kati përdhe, ndërsa kt 2 prej 3.5m2. ▪︎në plan të parë të rrugës kr... 23/09/2020 11:02

1,200,000 Euro

Shitet: Objekt Biznesi 4 Kt: Fasoneri : Lushnjë.
Qender | Lushnje (43.96 Km nga qendra)
43.96 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet: objekt biznesi 4 kt: fasoneri /zona: lushnjë. ▪︎dhenbsp;objekti ka një sip ndërtimi prej 3000 m2 ndërtimi dhe trualli prej 1800 m2. ka funksionuar fasoneri, aktualisht e gatshme për gjendje pune, me pajisje dhe makineri, kapa... 23/09/2020 10:51

600,000 Euro

Okazion: Shitet Objekt Biznesi_ 3 Kt Hotel : Pogradec_tushemisht
Zone Periferike | Pogradec (89.14 Km nga qendra)
89.14 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion: shitet objekt biznesi_ 3 kt hotel- /zona : pogradec_tushemisht ▪︎objekti përbëhet prej 3 kt, me një sipërfaqe trualli prej 500 m². ndërsa ndërtimi prej 1260 m² si dhe 200 m² lulishte. ▪︎ndodhet me një pamje panoramike ... 23/09/2020 10:48

550,000 Euro

Okazion; Shitet Dyqan: Pranë Sheshit “wilson”
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.02 Km nga qendra)
1.02 KM nga qendra
152.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Okazion; shitet dyqan/ zona: pranë sheshit “wilson” ▪︎ ambjenti ka një sipërfaqe prej 152 m² në kat përdhe. ▪︎mundësi ndarje në dy ambjente pasi ka fasadë xhami dhe me pamje nga rruga. ▪︎aktualisht është me qeradhënie... 22/09/2020 16:29

290,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim