oggetto commerciale in vendita tek spitali qsut xhamlliku kinostudio t

Zyre / Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Rrgen E Elbasanit
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2.23 KM nga qendra
78.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4129107rr. elbasanit, afer ambasades amerikane, shitet apartament 2+1, siperfaqe 78 m² ( me hipoteke ), aktualish i ndare ne 1+1 sip 42 m² dhe garsonjere sip 36 m² (shtese me hipoteke me vete ), kati 0 ( me 3 shkalle i ngritur nga toka), te dy ... 01/12/2020 23:42

80,000 Euro

Dyqan Per Shitje Ne Rrugen 5 Maji,concord Center Ne Tirane (id 4171186)
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1.88 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4171186rr. 5 maji, concord center, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 35.50 m² (35.50 m2) me hipoteke, kati 1 me ashensor, open space,e pershtatshme per : butik, sallon, showroom etjshitet 115.000 euro... 01/12/2020 17:30

115,000 Euro

Shitet, Ambient, Qendër
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (9.75 Km nga qendra)
9.75 KM nga qendra
68.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Opp18749ambienti ndodhet në qendër, në zonën e selvisë.informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 68m2.• kati 0.organizimi :• open space.• tualet.detaje të tjera :• i mobiluar.• totalisht i investuar.• fasadë xhami.• sistem kond... 01/12/2020 16:23

350,000 Euro

Shitet, Ambient, Rruga Irfan Tomini, Selitë Pri17836
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2.11 KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në rrugën irfan tomini.informacion mbi ambientin • sipërfaqe: 55 m2 • 2 fasada xhami 3,5 x 3 m2• ndërtim egzistues • 3 hyrje ne ambient• 1 dhomë magazinë • sallë open space • 1 tualet• 1 aneks kuzhinë • tota... 01/12/2020 12:24

98,000 Euro

Shitet Dyqan Tek ‘’pallatet Agimi’’
Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.67 Km nga qendra)
0.67 KM nga qendra
62.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

dyqani ndodhet në një lokacion perfekt sic janë pllatet agimi, ka një sipërfaqe të bollshme prej 62 m2, dhe është një mundësi e shkëlqyer për investim. ambjenti aktualisht është me qira dhe është në gjendje pune prej 20 vitesh, gjit... 01/12/2020 12:16

210,000 Euro

Shitet Magazine Ne Maminas Afer Autostrades Tirane-durres
Vore | Tirane (18.62 Km nga qendra)
18.62 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet magazine afer autostrades. siperfaqja e magazines eshte 1350 m2 dhe lartesia eshte 7 m, plus ka edhe rrugen private me hyrje 200 m dhe gjeresi 6 m. brenda magazines ka nje shtepi prej 200m2, dhe puse uje te pijshem. magazina ka sistem 3 fazore... 01/12/2020 12:00

450,000 Euro

Bar Kafe Dyqan Per Shitje Ne Rrugen Mine Peza Ne Tirane (id 4171130)
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.89 Km nga qendra)
0.89 KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4171130rruga mine peza, prane rossman lala, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 74 m², me hipoteke, kati perdhe , tualete , fasad xhami, ambjenti shitet me te gjitha pajisjet ose bosh, shitet per arsye emigrimi.shitet 148000 euro. ... 01/12/2020 09:53

148,000 Euro

Shitet Ambjent Komercial Tek ‘’brryli’’
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirane (1.24 Km nga qendra)
1.24 KM nga qendra
76.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambjenti është i ndarë dy hapsira, dy tualete, njëra hapsirë është 60 m2, tjetra është 16.1 m2 dhe totali është 76.1 m2. ambjenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të tiranës, që të ofron të gjitha kushtet e nevojshme, gjithasht... 30/11/2020 15:43

170,000 Euro

Shitet Dyqan Në Gjëndje Pune Tek ''pallatet Çabej''
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.96 Km nga qendra)
3.96 KM nga qendra
61.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Dyqani ndodhet në një zonë që po zhvillohet cdo ditë e më shumë, ndodhet në katin e i-rë. ka një sipërfaqe totale prej 61.5 m2, 54 m2 është neto, 7.5 m2 veranda, ka dhe një tualet. ambjenti është në gjëndje pune që në vitin 2008 d... 30/11/2020 15:40

110,700 Euro

Dyqan Per Shitje Ne Rrugen Stefan Shundi Prane Vila L Ne Tirane (id 4171180)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.52 Km nga qendra)
3.52 KM nga qendra
95.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4171180rr. stefan shundi, afer vila l ne astir, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 95 m² (105 m2) me 2 hipoteka, kati 0, verande 50 m²,1 tualet, orientimi lindje – jug.shitet 142.500 euro ... 30/11/2020 12:38

142,500 Euro

Shitet, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë, Pri+18533
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.02 Km nga qendra)
1.02 KM nga qendra
143.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambienti ndodhet tek sheshi willson.
informacion mbi ambientin:
• kati i 2
• sipërfaqja e ambienti: 143 m2
• 1 tualet.
• i investuar
• me certificate pronesie.
• mundësi shumë e mirë investimi
për ta vizituar na konta... 30/11/2020 11:02

260,000 Euro

Dyqan Per Shitje Buze Rruge Ne Zonen E Bllokut Ne Tirane Prone Ekskluzive . (id 4171117 )
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4171117ish blloku, shitet dyqan, buze rruge , siperfaqe 54.5 m², me hipoteke, i ndare ne dy ambiente , kati perdhe,tualet, me fasade xhami duke ofruar mundesi reklamimi per biznesin, dyqani ndodhet ne nje zone te populluar aktualisht eshte i dhen... 30/11/2020 09:50

220,000 Euro

Dyqan Ne Shitje Ne Astir, Rruga Teodor Keko Prane Kompleksit Arlis Ne Tirane (id 4171183)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
142.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4271183ne rrugen teodor keko prane kompleksit arlis, shitet dyqan me letra te rregullta nga firma e nderitimit, siperfaqe 142.06 m², tualet, kati 0 ne pallat te ri, bosh. me vetrate ne 2 drejtime, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.shitet 568... 27/11/2020 16:32

568,240 Euro

Dyqan Ne Shitje Ne Rrugen Teodor Keko Prane Kompleksit Arlis(id 4171182)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
77.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4171182ne rrugen teodor keko prane kompleksit arlis, shitet dyqan me letra te rregullta nga firma e nderitimit, siperfaqe 77.23 m², tualet, kati 0 ne pallat te ri, bosh. i gjithi me vetrate, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.shitet 193075 eu... 27/11/2020 15:12

193,075 Euro

Shitet Ambjent Biznesi Open Space .
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1.50 KM nga qendra
249.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet ambient biznesi ose jepet me qera me sipërfaqe 249 m2 , kati i dytë, pallat i ri me ashensor . organizohet nga një ambient i madh , mund të bëhen ndarje. Është e përshtatshme për çfarëdo lloj biznesi si call centër, klinika të ... 27/11/2020 13:06

448,200 Euro

Dyqan Ne Shitje Ne Rrugen Teodor Keko Prane Kompleksit Arlis Ne Tirane (id 4171181)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
359.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4171181ne rrugen teodor keko prane kompleksit arlis, shitet dyqan me letra te rregullta nga firma e nderitimit, siperfaqe 358.56 m², tualet, kati 1 ne pallat te ri, bosh. i gjithi me vetrate, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.shitet 537840 e... 27/11/2020 12:35

537,840 Euro

Dyqan - Ambient - Biznesi Ne Shitje Ne Rruge Kryesore Dhe Ne Nje Kryqezim Te Rendesishem
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
0.77 KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne jepet me qira 14m kati 0+60m/2kati 1= 1000€/muaj ose ne shitje 220.000€ negocjushemme tualet dhe restauruar nga pare ne cdo gje te re dhe punime shume cilesore te kryera dhe investuar se fundmi... 27/11/2020 12:23

220,000 Euro

Okazion: Shitet Objekt Biznesi 4 Kt: Zona: Lushnjë, Pranë Gjykatës Së Rrethit
Qender | Lushnje (43.96 Km nga qendra)
43.96 KM nga qendra
260.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion: shitet objekt biznesi 4 kt: zona: lushnjë, pranë gjykatës së rrethit ▪︎ objekti ka një sipërfaqe ndërtimi prej 2600 m2 dhe sipërfaqe trualli prej 1460 m2. ▪︎secili kat përbëhet nga 650 m2 : zyrë/arkivë/depo/dhoma sh... 27/11/2020 10:52

550,000 Euro

Okazion: Shitet Objekt Biznesi 4 Kt: Zona: Lushnjë, Pranë Gjykatës Së Rrethit
Qender | Lushnje (43.96 Km nga qendra)
43.96 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion: shitet objekt biznesi 4 kt: zona: lushnjë, pranë gjykatës së rrethit---------------------------☆☆☆☆☆▪︎ objekti ka një sipërfaqe ndërtimi prej  2600 m2 dhe sipërfaqe trualli prej 1460 m2.▪︎secili kat përbëhet ... 27/11/2020 10:39

550,000 Euro

🔈 Shitet Ambjent Biznesi Ne Ali Dem.
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1.34 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

🔈 shitet ambjent biznesi ne ali dem.🔹 siperfaqe : 52 m2👉 shitet 125,000 euro me biznes brenda.👉dhenbsp;shitet 120,000 euro me biznes bosh.📍adresa :ali dem.📲per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.... 26/11/2020 17:22

125,000 Euro

Dyqan Per Shitje Ne Bllok Rruga “sami Frasheri” Ne Tirane (id 4171107)
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4171107bllok, rruga “sami frasheri”, shitet ambjent dyqani, e pershtatshme per biznese te ndryshme, siperfaqe 30 m², me hipoteke, gjysem bodrum me dritare, tualet, fasade xhami, me shkalle, buze rruge, i ndriquar me diell.shitet 40.000 euro, ... 26/11/2020 14:53

40,000 Euro

Shitet Vile + Gas Oil + Lavazho + Bar
Qender | Vlore (0.55 Km nga qendra)
0.55 KM nga qendra
227.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

❗️private house + gas oil + shop for sell❗️ there are 3 floors plus penthouse and they all sell together . near the building there is a gas oil as well. 1st floor is a shop,2nd floor it’s a 3+1 apartament , 3rd floor and the penthouse... 26/11/2020 12:49

550,000 Euro

Shitet Ambient Biznesi Te Rruga E Dibres Id-981
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
89.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet ambient biznesi te rruga e dibres id-981shitet ambjent biznesi me siperfaqe 89m2 te rr. dibres. ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri 5-katesh. eshte ne rruge kryesore dhe ka ndricim. eshte i investuar nga brenda dhe eshte e pe... 26/11/2020 11:37

205,000 Euro

Shitet Ambient Biznesi Te Rruga Frosina Plaku Id-982
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1.64 KM nga qendra
43.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient biznesi te rruga frosina plaku id-982shitet ambient biznesi te rruga frosina plaku me nje siperfaqe prej 42.7 m2. ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. ambienti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi. ne pjesen e jas... 26/11/2020 11:04

31,000 Euro

Okazion ! Shitet Dyqan 32 M2 Me Hipoteke Ne Rrugen Dritan Hoxha Laprake Tirane,
Laprake | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Okazion ! shitet dyqan 32 m2 me hipoteke ne rrugen dritan hoxha laprake tirane,dyqani ndodhet tek pallatet hawai tek kryqezimi i rruges dritan hoxha me rrugen e spitalit ushtarak afer rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit... 26/11/2020 08:59

29,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim