objekt biznesi ne shitje tek komuna e parisit tirane

Dyqan 30 M2
Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet dyqan me hapesire super te bollshme . ne nje nga zonat per te zhvilluara sot . tek rruga e teleferikut ,ne fillim te saj tek restorant deliu.... 02/08/2020 20:20

24,000 Euro

Shitetet Njesi Tek Rruga Mine Peza
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.89 Km nga qendra)
0.89 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te tiranes shitet njesi e pershtashme per biznes. ndodhet buze rruges kryesore,cka te jep mundesine dhe favorin per zhvillimin e biznesit . ka nje siperfaqe prej 32 m2 . ka nje fasad xhami prej 15 m pra nje ambient mjaft i... 01/08/2020 13:10

40,000 Euro

Shitet Ambient Komercial Tek 5 Maji
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1.88 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet ambient komercial tek 5 maji me nje siperfaqe totale prejdhenbsp;300 m2.dhenbsp;ambienti gjendet ne katin e 2 te nje pallati te ri, fasade xham. zona ku lokalizohet eshte teper e favorshme per ambientin duke i dhene perparesi aktiviteteve te n... 01/08/2020 11:46

300,000 Euro

Tek Ministria E Jashtme Shitet Klinikë Dentare Me 2000 Klientë !
Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.99 Km nga qendra)
0.99 KM nga qendra
134.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Dhenbsp;klinika ne fjale ka funksionuar me sukses prej 15 vitesh dhe pronari aktual eshte duke dale ne pension. nje liste prej 2000 klientesh eshte ne pritje te dentistit te ri dhe dentisti aktual do t'i referoj te gjithe klientet tek ai qe ble klini... 01/08/2020 11:45

250,000 Euro

Rruga Qemal Stafa, Shitet Ambient Biznesi Buze Rruge!
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugan qemal stafa, ne kryezimin me rrugen bardhyl, shitet ambient biznesi buze rruge. dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne dy hapsira te brendshme , nje tualet dhe nje pjese verande e cila shfrytezohet m... 01/08/2020 11:44

125,000 Euro

Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Dyqan Super Okazion Per Investim!
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)
1.26 KM nga qendra
68.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet dyqan tek stadiumi dinamo me mundesi brandimi! dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si farmaci, exchange, argjendari etj. eshte rast ideal ... 01/08/2020 11:40

390,000 Euro

Ne Rrugen Todi Shkurti, Shitet Super Ambient Per Biznes!!!
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
332.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek tregu elektrik, ne rrugen petro nini luarasi, shitet super ambient komercial per biznes! ambienti ndodhet ne katin 2-te teknik dhe -1, te nje pallati te ri 7-katesh dhe ka siperfaqe neto 332 m2. eshte i organizuar ne dy kate te cilat komunikojne ... 01/08/2020 11:37

395,000 Euro

Tek Oxhaku, Shitet Ambient Per Biznes!
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
94.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Tek oxhaku, shitet ambient per biznes. dyqani organizohet ne open space me dy tualete dhe ka siperfaqe te bollshme prej 94 m2 gjithashtu dhe nje lartesi te konsiderueshme. dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallat te ri 7-katesh, i pajisur me vetrate d... 01/08/2020 11:35

132,000 Euro

Në Myslym Shyr Shitet Dyqan Me Vendndodhje Fantastike!
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Myslym shyri, shitet dyqan me super vendndodhje. dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne nje hapsire te hapur me nje tualet. dyqani aktualisht eshte i dhene me qira por qe eshte i pershtatshem per disa lloje biznesi. ven... 01/08/2020 11:35

120,000 Euro

Afer Pazarit Te Ri, Shitet Super Ambjent, Me Cmim Okazion!
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne nje nga zonat me dinamike te tiranes, afer pazarit te ri, ne rrugen hoxha tasim, shitet ambient komercial per biznes! ambienti ndodhet ne katin 1 teknik, te nje pallati te ri 6-katesh dhe ka siperfaqe neto 165 m2, kurse bruto 170 m2. eshte i organ... 01/08/2020 11:06

230,000 Euro

Shitet Ambient Komercial Ne Zonen E Brrylit !!!
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirane
KM nga qendra
239.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Dhenbsp;ne zonen e brrylit ,ne ndertim te vitit 2020 shitet ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 5 katesh. e gjitha me fasade xhami e cila ka mundesi brandimi. ambienti ka siperfaqe 239 m2 por mund te pershatet ne ndarje sipas kerkseses se kli... 31/07/2020 12:56

419,000 Euro

Prane Sheshit Willson Shitet Ambient Biznesi !!
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Dhenbsp;ne rrugen abdyl frasheri ,prane sheshit willson shitet ambient 3+1 ne katin e dyte te pallati ekzistues, totalisht e investuar dhe e pershatur per biznes me vendodhje perfekte per investim dhe me cmim shume te mire per zonen. aktualisht eshte... 31/07/2020 12:56

230,000 Euro

Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion!
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Okazion!!! tek sheshi wilson shitet ambient per biznes!! ambienti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 130 m2, se fundmi ne qira nga qendra diagnostike mjekesore moskat. zona ne te cilen ndodhet dhe ... 31/07/2020 10:21

87,000 Euro

Tek Shkolla Baletit Shitet Ambient Komercial !!
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Prane shkolles baletit,ne rrugen petro nini luarasi, shitet ambient komercial ne katin zero me sip 70 m2. aktushlisht eshte ne gjendje pune me kontrate te rregullt qeraje,por eshte mundesi e mire investimi pasi ka vendodhje perfekte direkt ne rruge k... 31/07/2020 10:21

218,000 Euro

Ne Qendren Olympia Shitet Ambient Biznesi 36m2!!
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.13 Km nga qendra)
1.13 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Dhenbsp;prane "sheshit wilson" tek qendra olympia shitet ambient komercial. ambienti ndodhet ne katin e 3-te teknik te nje ndertese 4-kateshe. ndodhet ne katin 3 te qendres tregtare, aktualisht i dhene me qira 3 vjecare si zyre kontabiliteti. siperfa... 30/07/2020 13:40

80,000 Euro

Ne Shitje Bar Me Super-cmim
Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
2.31 KM nga qendra
144.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient komercial ne zonen e kodres se diellit. ambienti ka siperfaqe 144m2 te brendshme dhe 80m2 verande. ndodhet ne katin 0 te pallatit dhe eshte mundesi e mire per investim. prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. ... 30/07/2020 09:35

230,000 Euro

Tirane, Shes Dyqan Kati 1, 50 M² 300.000 Euro (rruga E Durrësit)
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
0.77 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet dyqan buzë rrugës së durrësit. ambienti ka sipërfaqe totale prej 50 m2 dhe ndodhet buzë rrugës kryesore. lokacioni shumë i mirë dhe fasada e xhamit i japin pronës mundësi të shumta shfrytëzimi. dyqani disponon dokumentacion të rr... 29/07/2020 11:12

300,000 Euro

Ambient Tregtar Ne Fier
Qender | Fier (69.39 Km nga qendra)
69.39 KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient biznesi ne fier buze rruge 900 m2 me hipoteke .. i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh , fabrike , fasoneri etj... 28/07/2020 13:47

999,000 Euro

Shitet,ambient,kodra E Diellit, Tiranë. 50,000 € Id: Pri+16939
Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2.22 KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit. informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 55 m2 neto • kati 0 • lartësi 4.5m • fasadë xhami •tualet • i investuar ne detaje: •tavan i varur • ambjenti disponon dokumen... 28/07/2020 11:03

50,000 Euro

Shitet,fabrike Dhe Truall,vore Pri15353
Vore | Tirane (15.47 Km nga qendra)
15.47 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Fabrika ndodhet në zonën e vores informacion mbi magazinen:
• buzë rruge
• sipërfaqja e ambienti: 18000 m2
• me dokumentacion të rregullt hipotekor.
• mundesi shumë e mirë investimi.
• për ta vizituar na kontaktoni! te... 28/07/2020 10:56

200,000 Euro

Shitet,ambient ,komuna E Parisit,tirane Pri+16074
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 28/07/2020 10:50

140,000 Euro

Shitet Ambient Komercial Tek 5 Maji
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1.88 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet ambient komercial tek 5 majishitet ambient biznesi tek 5 maji. ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri te mireadministruar 8-katesh buze rruge. punimet jane nga me cilesoret, duke nisur nga termoizolimi, dhe rrethimi me ... 27/07/2020 16:24

400,000 Euro

Shitet Ambient Biznesi Në Laprakë
Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
3.10 KM nga qendra
607.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient biznesi në laprakëshitet ambient biznesidhenbsp; në laprakë. sipërfaqja e truallit është 197 m2 dhe e objektit është 140m2. hapsira e truallit (e shfrytzueshme) pas objektit ka sipërfaqe 57 m2. objekti është i përshtatshë... 27/07/2020 16:06

1,050,000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi 92,000 Euro Tek Ali Demi!
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
2.43 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Njësi shërbimi, me sipërfaqe 79.8 m2 , shumë e përshtatshme për të zhvilluar cdo lloj aktiviteti. tualeti është i pozicionuar në fund të tij, dhe pranë tij është pozicionuar e vetmja kolonë shkarkimi, duke e lënë të lirë hapësirë... 27/07/2020 13:48

92,000 Euro

Shitet, Ambjent, Don Bosko.
Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1.72 KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Pro+16931ambjenti ndodhet në don bosko.informacion mbi ambjentin : • sipërfaqe 45m2 • kati 0• fasad xhami • buzë rruge• zona të ofron facilitate per cdo shërbimpër një vizitë na kontaktoni... 27/07/2020 13:42

90,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim