objekt biznesi ne shitje tek blloku garda liqeni artificial stadiumi d

Shitet, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë, Pri+18533
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.02 Km nga qendra)
1.02 KM nga qendra
143.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambienti ndodhet tek sheshi willson.
informacion mbi ambientin:
• kati i 2
• sipërfaqja e ambienti: 143 m2
• 1 tualet.
• i investuar
• me certificate pronesie.
• mundësi shumë e mirë investimi
për ta vizituar na konta... 30/11/2020 11:02

260,000 Euro

Dyqan Per Shitje Buze Rruge Ne Zonen E Bllokut Ne Tirane Prone Ekskluzive . (id 4171117 )
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4171117ish blloku, shitet dyqan, buze rruge , siperfaqe 54.5 m², me hipoteke, i ndare ne dy ambiente , kati perdhe,tualet, me fasade xhami duke ofruar mundesi reklamimi per biznesin, dyqani ndodhet ne nje zone te populluar aktualisht eshte i dhen... 30/11/2020 09:50

220,000 Euro

Zyre / Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Rrgen E Elbasanit
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2.23 KM nga qendra
78.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4129107rr. elbasanit, afer ambasades amerikane, shitet apartament 2+1, siperfaqe 78 m² ( me hipoteke ), aktualish i ndare ne 1+1 sip 42 m² dhe garsonjere sip 36 m² (shtese me hipoteke me vete ), kati 0 ( me 3 shkalle i ngritur nga toka), te dy ... 30/11/2020 09:35

80,000 Euro

Dyqan Ne Shitje Ne Astir, Rruga Teodor Keko Prane Kompleksit Arlis Ne Tirane (id 4171183)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
142.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4271183ne rrugen teodor keko prane kompleksit arlis, shitet dyqan me letra te rregullta nga firma e nderitimit, siperfaqe 142.06 m², tualet, kati 0 ne pallat te ri, bosh. me vetrate ne 2 drejtime, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.shitet 568... 27/11/2020 16:32

568,240 Euro

Dyqan Ne Shitje Ne Rrugen Teodor Keko Prane Kompleksit Arlis(id 4171182)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
77.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4171182ne rrugen teodor keko prane kompleksit arlis, shitet dyqan me letra te rregullta nga firma e nderitimit, siperfaqe 77.23 m², tualet, kati 0 ne pallat te ri, bosh. i gjithi me vetrate, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.shitet 193075 eu... 27/11/2020 15:12

193,075 Euro

Shitet Ambjent Biznesi Open Space .
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1.50 KM nga qendra
249.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet ambient biznesi ose jepet me qera me sipërfaqe 249 m2 , kati i dytë, pallat i ri me ashensor . organizohet nga një ambient i madh , mund të bëhen ndarje. Është e përshtatshme për çfarëdo lloj biznesi si call centër, klinika të ... 27/11/2020 13:06

448,200 Euro

Dyqan Ne Shitje Ne Rrugen Teodor Keko Prane Kompleksit Arlis Ne Tirane (id 4171181)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
359.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4171181ne rrugen teodor keko prane kompleksit arlis, shitet dyqan me letra te rregullta nga firma e nderitimit, siperfaqe 358.56 m², tualet, kati 1 ne pallat te ri, bosh. i gjithi me vetrate, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.shitet 537840 e... 27/11/2020 12:35

537,840 Euro

Dyqan - Ambient - Biznesi Ne Shitje Ne Rruge Kryesore Dhe Ne Nje Kryqezim Te Rendesishem
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
0.77 KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne jepet me qira 14m kati 0+60m/2kati 1= 1000€/muaj ose ne shitje 220.000€ negocjushemme tualet dhe restauruar nga pare ne cdo gje te re dhe punime shume cilesore te kryera dhe investuar se fundmi... 27/11/2020 12:23

220,000 Euro

Okazion: Shitet Objekt Biznesi 4 Kt: Zona: Lushnjë, Pranë Gjykatës Së Rrethit
Qender | Lushnje (43.96 Km nga qendra)
43.96 KM nga qendra
260.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion: shitet objekt biznesi 4 kt: zona: lushnjë, pranë gjykatës së rrethit ▪︎ objekti ka një sipërfaqe ndërtimi prej 2600 m2 dhe sipërfaqe trualli prej 1460 m2. ▪︎secili kat përbëhet nga 650 m2 : zyrë/arkivë/depo/dhoma sh... 27/11/2020 10:52

550,000 Euro

Dyqan Per Shitje Ne Rrugen Stefan Shundi Prane Vila L Ne Tirane (id 4171180)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.52 Km nga qendra)
3.52 KM nga qendra
95.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4171180rr. stefan shundi, afer vila l ne astir, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 95 m² (105 m2) me 2 hipoteka, kati 0, verande 50 m²,1 tualet, orientimi lindje – jug.shitet 142.500 euro ... 27/11/2020 10:42

142,500 Euro

Okazion: Shitet Objekt Biznesi 4 Kt: Zona: Lushnjë, Pranë Gjykatës Së Rrethit
Qender | Lushnje (43.96 Km nga qendra)
43.96 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion: shitet objekt biznesi 4 kt: zona: lushnjë, pranë gjykatës së rrethit---------------------------☆☆☆☆☆▪︎ objekti ka një sipërfaqe ndërtimi prej  2600 m2 dhe sipërfaqe trualli prej 1460 m2.▪︎secili kat përbëhet ... 27/11/2020 10:39

550,000 Euro

🔈 Shitet Ambjent Biznesi Ne Ali Dem.
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1.34 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

🔈 shitet ambjent biznesi ne ali dem.🔹 siperfaqe : 52 m2👉 shitet 125,000 euro me biznes brenda.👉dhenbsp;shitet 120,000 euro me biznes bosh.📍adresa :ali dem.📲per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.... 26/11/2020 17:22

125,000 Euro

Dyqan Per Shitje Ne Bllok Rruga “sami Frasheri” Ne Tirane (id 4171107)
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4171107bllok, rruga “sami frasheri”, shitet ambjent dyqani, e pershtatshme per biznese te ndryshme, siperfaqe 30 m², me hipoteke, gjysem bodrum me dritare, tualet, fasade xhami, me shkalle, buze rruge, i ndriquar me diell.shitet 40.000 euro, ... 26/11/2020 14:53

40,000 Euro

Shitet Vile + Gas Oil + Lavazho + Bar
Qender | Vlore (0.55 Km nga qendra)
0.55 KM nga qendra
227.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

❗️private house + gas oil + shop for sell❗️ there are 3 floors plus penthouse and they all sell together . near the building there is a gas oil as well. 1st floor is a shop,2nd floor it’s a 3+1 apartament , 3rd floor and the penthouse... 26/11/2020 12:49

550,000 Euro

Shitet Ambient Biznesi Te Rruga E Dibres Id-981
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
89.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet ambient biznesi te rruga e dibres id-981shitet ambjent biznesi me siperfaqe 89m2 te rr. dibres. ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri 5-katesh. eshte ne rruge kryesore dhe ka ndricim. eshte i investuar nga brenda dhe eshte e pe... 26/11/2020 11:37

205,000 Euro

Shitet Ambient Biznesi Te Rruga Frosina Plaku Id-982
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1.64 KM nga qendra
43.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient biznesi te rruga frosina plaku id-982shitet ambient biznesi te rruga frosina plaku me nje siperfaqe prej 42.7 m2. ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. ambienti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi. ne pjesen e jas... 26/11/2020 11:04

31,000 Euro

Okazion ! Shitet Dyqan 32 M2 Me Hipoteke Ne Rrugen Dritan Hoxha Laprake Tirane,
Laprake | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Okazion ! shitet dyqan 32 m2 me hipoteke ne rrugen dritan hoxha laprake tirane,dyqani ndodhet tek pallatet hawai tek kryqezimi i rruges dritan hoxha me rrugen e spitalit ushtarak afer rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit... 26/11/2020 08:59

29,000 Euro

Dyqan Me Shitje Komuna E Parisit Ne Tirane (id 4171136)
Komuna e parisit | Tirane
KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id e prones:4171136komuna parisit, afer kompleksit dinamo, shitet dyqan, siperfaqe 28 m2, buze rruge, ne nje zone me facilitete te shumta reklamimi, fasad xhami, me parket, tualet.shitet 33000 euro... 26/11/2020 08:57

33,000 Euro

Shitet Magazine Te 21 Dhjetori Id-974
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1.09 KM nga qendra
203.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet magazine te 21 dhjetori id-974shitet ambient biznesi, magazine te 21 dhjetori. magazina, ndodhet ne katin -1, ka nje siperfaqe prej 202.7 m2, hapesira e magazines eshte e bollshme. ambienti eshte i mirembajtur, ka sistem ajrimi dhe nje tualet.... 25/11/2020 17:06

163,000 Euro

Dyqan Per Shitje Ne Rrugen Qemal Stafa Ne Tirane (id 4171179)
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1.50 KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Rr. bardhyl, anesore , buze rruge, shitet lokal,  siperfaqe 74 m² total  (55 m² me hipoteke + 19 m² shtese) ,  kati 0 ,tualete (me dritare), verande. i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti : klinike,studio etj.shitet 125.000 euro ... 25/11/2020 15:35

125,000 Euro

Zyrë - Në Shitje - Rruga E Kavajës, Shqipëri Shitet Ambjent Komercial Tek Rruga E Kava
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet ambjent komercial tek rruga bogdaneve(3min larg qendres).ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i ndertuar nga arkitekte danez sipas kritereve europiane.hyrja ne fjale ndodhet buze rruges kryesore gje qe e ben te lehte aksesuaes... 25/11/2020 14:17

2,700

Shitet Ambient Biznesi, Tek Ish Ekspozita , TiranË
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1.28 KM nga qendra
91.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

shitet ambient biznesi, tek ish ekspozita , tiranË. prona ka një sipërfaqe prej 91m2 dhe ndodhet në katin 0 të një pallati. ambienti organizohet me 4 dhoma , 1 magazinë dhe 1 tualet. ambienti është i favorshëm për çdo lloj bizn... 25/11/2020 11:05

163,800 Euro

Ambient Biznesi Ne Shitje , Rruga Mihal Durii
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.73 Km nga qendra)
0.73 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambjent me siperfaqe 39m²(33m² me hipotek), prane rruges mihal duri.kati 0 pallat i ri.Çmimi: 80,000€ ... 24/11/2020 10:21

80,000 Euro

Shitet Dyqan Ne Rrugen Sulejman Delvina,ne Krah Te Postes Nr.8 Tirane.
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)
1.26 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet dyqan ne rrugen sulejman delvina,ne krah te postes nr.8 tirane.dyqani eshte ne nje nga zonat me te mira per biznes ne tirane. ambjenti eshte dyqan me sip.37 m2. aktualisht eshte me qira. eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi.prona... 23/11/2020 19:59

52,000 Euro

Qender, Ne Fillim Te Rruges Barrikadave, Shitet Njesi Biznesi (id 4161029)
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.22 Km nga qendra)
1.22 KM nga qendra
538.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Id 4161029qender, ne fillim te rruges barrikadave, shitet njesi biznesi, kati 2 ne nje pallat te ri, siperfaqa 538.5 m2 me 2 çertifikata pronësie (358.70 m2 dhe 179.80 m2). e pershtatshme per bar, hotel, zyra, apo të tjera ambiente shërbimi si la... 23/11/2020 17:51

780,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim