🏡 magazine ne shitje tirane

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  
Shitet Biznesi Fast Food, Creperi Dhe Bar Lekli 2 Ne Astir
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.76 Km nga qendra)
3.76 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet biznesi fast food, creperi dhe bar lekli 2 mes astirit dhe yzberishtit per arsye emigrimi.dhenbsp;mundesi shume e mire per te gjithe ju qe keni ide biznesi, cdo gje e keni gati per ta realizuar ate.- zone shume e pershtatshme me klientele te n... 12/06/2021 21:49

15,000 Euro

Shitet Biznes Dyqan Hidrosanitaresh, Ne Unazen E Re
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.42 Km nga qendra)
2.42 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet biznes dyqan hidrosanitaresh. aktiviteti ndodhet në një zonë mjaft të mirë, buzë rruge në unazën e vogël. Është një biznes i konsoliduar prej 13 vitesh me një xhiro mjaf të mirë. ka një sasi të konsiderueshme malli inentar ... 13/06/2021 17:42

25,000 Euro

Shitet Biznesi Fast Food, Creperi Dhe Bar Lekli 2 Ne Astir
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.76 Km nga qendra)
3.76 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet biznesi fast food, creperi dhe bar lekli 2 mes astirit dhe yzberishtit per arsye emigrimi.dhenbsp;mundesi shume e mire per te gjithe ju qe keni ide biznesi, cdo gje e keni gati per ta realizuar ate.- zone shume e pershtatshme me klientele te n... 12/06/2021 21:49

15,000 Euro

Shitet Dyqan 15m2
Komuna e parisit | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2.11 KM nga qendra
15.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet dyqan 15m2 me certifikate pronesie vendodhja : afer keshit dhe kika 2 cmimi : 20.000 € per me shume info : cel dhe whatsapp dhe viber ... 12/06/2021 18:25

20,000 Euro

Shitet Dyqan 37 M2 Ne Rrugen Sulejman Delvina Tek Sheshi Willson Tirane
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)
1.26 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

shitet dyqan 37 m2 ne rrugen sulejman delvina tek sheshi willson tirane.dyqani ndodhet ngjitur me posten e re nr.8 afer rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit. ambjenti ka nje siperfaqe prej 37m2. ambjenti eshte i pershta... 12/06/2021 17:00

53,000 Euro

Tirane, Shes Lokal Kati 0, 53 M² Rruga Kongresi Tiranes
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.08 Km nga qendra)
1.08 KM nga qendra
53.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Mbrenda unazes 35 m perballe shkolles haryfulz buze buze rrugesip. totale 53m2, kati 0 pallat i ri organizohet:   • 1 open space•  1 banak•  1 tualet ofrohet:• i kompletuar • me verande• zone e mire edhe e qete• me certifikate pro... 12/06/2021 12:56

80,000 Euro

Shitet, Ambient, Laprakë, Tiranë Pri17946
Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
3.10 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e laprakes.informacion mbi ambientin:• kati i 0• sipërfaqja e ambientit: 37 m2• buzë rruge• 1 tualet• i investuar• me dokumentacion të rregullt hipotekor.• ambienti është i përshtatshëm për dyqan.•... 12/06/2021 12:28

37,000 Euro

Shitet, Ambient, Qendër, Tiranë Pri+21486
Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.40 Km nga qendra)
0.40 KM nga qendra
251.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e 9 katsheve.informacion mbi ambientin:• sipërfaqe është 251m2• kati 0detaje të tjera :• sipërfaqje të bollshme.• investim ideal.... 12/06/2021 10:26

250,000 Euro

Shitet, Ambient, Shallvaret, Tiranë, Al21135.
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra)
0.33 KM nga qendra
76.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet, ambient, shallvaret, tiranë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja: 75.5 m2.• kati 1.• 1 ambient.• 1 tualet.• e investuar.• bosh• ka 3 kondicionerë.• kubaturë e rregullt.• orientim lindje.• me dokumentacion të rregull... 11/06/2021 17:23

180,000 Euro

Shitet, Biznesi, Buzë Rruge Tek Birra Tirana, Tiranë, Al21353.
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.40 Km nga qendra)
2.40 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet, biznesi, buzë rruge tek birra tirana, tiranë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja: 130 m2.kati i parë është 70 m2 dhe përfshin :• 2 kuzhina.• 1 tualet.• 1 zyrë.kati i dytë është 55 m2 dhe përfshin:• 1 verandë.• inve... 11/06/2021 17:23

25,000 Euro

Lokal Ne Shitje Ne Laprake Rruga Lord Bajron Ne Tirane (id 4171258 )
Laprake | Tirane (2.50 Km nga qendra)
2.50 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4171258ne laprake , rruga lord bajron shitet lokal , siperfaqe 120 m² (60 m² hapsire e brendeshme ) me hipoteke (60 m² hapsire e jashteme ), i mobiluar,  tualet, kend lojrash per femije , vend parkimi, ndodhet ne nje zone te populluar .cmimi 2... 11/06/2021 15:22

270,000 Euro

Shitet ,apartament 2+1, Rruga E Kavajes !
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

... 11/06/2021 15:04

147,000 Euro

Shitet, Zyrë, Qendër Tiranë, Future Home Opp21276
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.08 Km nga qendra)
0.08 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Zyra ndodhet në zonën e qendrës. informacione mbi zyrën :• sipërfaqja 38m2.• kati 0.detaje të tjera :• bosh.• i përshtatshëm për zyra noterie, studio kontabël etjpër ta vizituar na kontaktoni!... 11/06/2021 14:44

200,000 Euro

Shitet Dyqan Afer Freskut
Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
3.52 KM nga qendra
106.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet dyqan me sipërfaqe 109 m² afër freskut. ambienti ndodhet buzë rruge kruesore, është open space dhe ka një sipërfaqe publike të konsiderueshme (rreth 100 m²) që mund të përdoret.Është i përshtatshëm për biznese të ndryshme si... 11/06/2021 14:28

120,000 Euro

Zyre Per Shitje Ne Qender, Prane Sheshit Skenderbej Ne Tirane (id 4161043)
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (103.30 Km nga qendra)
103.30 KM nga qendra
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Id 4161043ne qender, prane sheshit skenderbej, shitetdhenbsp; zyre ne pallat te ri, me siperfaqe 105 m², e perbere nga 2 ambjete, bosh, kati 5 me ashensor, tualet, koridor qe lidh te gjitha dhomat, depo, 2 ballkone, orientim me diell.ka funksionuar ... 11/06/2021 10:05

147,000 Euro

Shitet,ambient,qender
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.08 Km nga qendra)
0.08 KM nga qendra
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e qendrës.informacione mbi ambientin :• sipërfaqja:66m2.• kati 2•pamje nga rruga• fasade xhami• sistem kondicionim aspirim• sistem ndricimi• hyrje me recensiondetaje të tjera :• open space.• tualet.•... 10/06/2021 16:47

150,000 Euro

Shitet Dyqan Ne Porcelan
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.52 Km nga qendra)
2.52 KM nga qendra
275.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet ose jepet me qera dyqan me sipërfaqe 275 m² në porcelan. ambienti ndodhet në një kompleks të ri, është open space, ka fasadë xhami të dy krahët dhe është i përshtatshëm për lloje të ndryshme biznesesh si supermarket, showroom,... 10/06/2021 12:52

605,000 Euro

Shitet, Lokal, Kodra E Diellit, Tiranë, Pri+18529
Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2.22 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Lokali ndodhet në zonën e kodrës së diellit.• informacion mbi lokalin:• siperfaqe 120 m2.• verandë 55 m2.• buzë rrugës kryesore
.• me hipotekë.• fasadë xhami.• i mobiluar.
• tualete 2.• aktualisht ne gjëndje pune.• p... 10/06/2021 09:32

200,000 Euro

Shitet, Ambient Biznesi+ Post Parkimi, Rruga Kongresi I Lushnjes, Tiranë 155,000 € Id:
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)
1.69 KM nga qendra
94.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambienti ndodhet i pozicionuar te rruga kongresi lushnjes.•ambienti ka një sipërfaqe totale prej 93.5 m2 dhe ndodhet në katin e 2-të.• disponon 3 ambiente• 2 tualete• ballkoni• parket• post parkimi i përfshirë në cmim.• totalisht... 09/06/2021 15:38

155,000 Euro

Shitet, Ambient Biznesi, 21 Dhjetori, Tiranë 100,000 € Id: Pro21403
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.13 Km nga qendra)
1.13 KM nga qendra
48.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambient biznesi për shitje.ambient ndodhet i pozicionuar te rruga frederik shirokainformacion mbi ambientin:• sipërfaqja e ambientin 48.2 m²• kati 0• 1 tualetcilësime të tjera:• kondicioner• punime cilësore.• me dokument... 09/06/2021 15:29

100,000 Euro

Shitet,godine,mezes
Zone Periferike | Tirane (5.35 Km nga qendra)
5.35 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Godina pozicionohet në mëzez, fushe kashar tirane.prona ka një sipërfaqe totale prej 1395 m2 dhe është e organizuar në 4 kate, cdo kat ka 320m2 ndertim.Është e pajisur me 2 hyrje, që ofrojnë akses në rrugë kryesore, , sistem survejimi, s... 09/06/2021 12:36

1,600,000 Euro

Shitet,godine, Mezes
Zone Periferike | Tirane (5.35 Km nga qendra)
5.35 KM nga qendra
657.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Informacione mbi ambientin :• sipërfaqja totale :657 m2.• kati 3detaje të tjera :• i investuar.• fasadë xhami.• mundësi shumë e mirë investimi.zona ku ndodhet ambienti është një ndër zonat më të preferuara për zhvillim biznesi.... 09/06/2021 12:03

650,000 Euro

Shitet,ambient Biznesi , Prane Dipolomat 2
Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1.28 KM nga qendra
47.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambient biznesi për shitje.ambient ndodhet i pozicionuar prane dipolomat 2informacion mbi ambientin:• sipërfaqja e ambientin 47 m²• kati 0• 1 tualetcilësime të tjera:• kondicioner• punime cilësore.• me dokumentacion të ... 09/06/2021 11:39

149,000 Euro

Shitet Parukeri & Estetike !
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
0.69 KM nga qendra
53.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitetdhenbsp;parukeri dheamp; estetikedhenbsp; me klientel te rregulltdhenbsp;adresa :dhenbsp;rruga fortuzi , prane shkolles jeronim de radaper me shume kontaktoni ne numrin e kontaktitdhenbsp;... 08/06/2021 17:03

12,000 Euro

Shitet Dyqan Tek Libri Universitar
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.02 Km nga qendra)
1.02 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet dyqan tek libri universitar, shumë pranë sheshit wilson.🏷️sipërfaqe: 20 m²🏷️me hipotekë.për një vizitë në pronë na kontaktoni 🙂Çmimi: 50,000 euro... 07/06/2021 17:03

50,000 Euro

Shitet,hotel,sarande
Qender | Sarande (2.53 Km nga qendra)
2.53 KM nga qendra
380.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

• objekti ndodhet ne lagjen koder, prane portit te sarandes dhe sheshit europa.• objekti eshte 3 -katesh• kati 0 eshte supermarket• fasade xhami• kati 1 eshte i ndare ne dhoma me 4 tualete• kati 2 eshte i ndare ne dhoma me 4 tualete•sip... 07/06/2021 15:27

445,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim