magazine ne prush

Shitet Creperi Piadineri Milano.
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
0.87 KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet creperi piadineri milano.👉biznesi ka 6 vite qe eshte ngritur me pune.👉klientele e rregullt.👉vendndodhje e favorizueshme .🔹 qera : 550 euro/muaj💵shitet : 25.000 euro ( totalisht i kompletuar)📍adresa : rruga  myslym shyri ,per... 18/10/2020 17:17

25,000 Euro

🔈shitet Ambjent Biznesi.
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1.88 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

🔈shitet ambjent biznesi.👉shitet investimi me te gjitha produktet muca cosmetics me ekskluzivitet.klientele e ngritur ne 15 vite.🔹shitet per aryse emigrimi.📍adresa : rruga 5 maji ,brenda qendres concord.... 18/10/2020 09:19

100 Euro

Shitet, Biznesi, Parukeri, Fresku, Tiranë. 7000 € Id: Opp+17530
Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)
3.53 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet, biznesi, parukeri, në zonën e freskut, rruga sotir caci.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 60 m2• kati i 2.• orientim jug-perëndim.• disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.cilësime të tjera:• totalisht i inves... 19/10/2020 13:29

7,000 Euro

Shitet Creperi Piadineri Milano.
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
0.87 KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet creperi piadineri milano.👉biznesi ka 6 vite qe eshte ngritur me pune.👉klientele e rregullt.👉vendndodhje e favorizueshme .🔹 qera : 550 euro/muaj💵shitet : 25.000 euro ( totalisht i kompletuar)📍adresa : rruga  myslym shyri ,per... 18/10/2020 17:17

25,000 Euro

🔈 Shitet Ambjent Biznesi
Zone Periferike | Tirane (2.83 Km nga qendra)
2.83 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet ambjent biznesi .🔹ndodhet ne katin e pare te nje pallati 3 katesh.👉disponon ambjente per pune te cilat jane ne aktivitet aktualisht.- 90m2 me letra.- 70m2 shtese.(shtesat jane dhurate )- 1700/m2.💵cmimi : 150.000 euro.📍adresa : rrug... 18/10/2020 14:54

150,000 Euro

Durres, Plepa , Shes Ose Jap Me Qera Biznes Mobilerie
Plepa | Durres (2.41 Km nga qendra)
2.41 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Durres, plepa , shes ose jap me qera biznes mobilerie ne gjendje pune bashke me 2000 metra katror toke ne te cilen ndodhet objekti me sip 300metra katror. adresa: durres, plepa cmimi i shitjes : 100 000 euro i diskutueshem. cmimi i qerase : 500 eu... 18/10/2020 13:24

100,000 Euro

🔈shitet Ambjent Biznesi.
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1.88 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

🔈shitet ambjent biznesi.👉shitet investimi me te gjitha produktet muca cosmetics me ekskluzivitet.klientele e ngritur ne 15 vite.🔹shitet per aryse emigrimi.📍adresa : rruga 5 maji ,brenda qendres concord.... 18/10/2020 09:19

100 Euro

Shitet,ambjent,yzberisht(una18062)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.76 Km nga qendra)
3.76 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent për shitje.ambjenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,në rrugën "3 dëshmorët".informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 100m2 • kati i 0 • tualetiambjenti mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshme.di... 17/10/2020 16:41

88,000 Euro

Shitet, Ambient, Rruga Bardhyl, Tirane.
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1.50 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në rrugen bardhyl, tiranë. informacion mbi ambientin: • kati 0. • sipërfaqja e ambientit : 39 m². • 1 ambient. • 1 tualet. • buzë rruge. • i përshtatshëm për zyra, dyqan etj. • mundësi shumë e mirë in... 17/10/2020 10:44

160,000 Euro

Shitet Super-lokal
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
320.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet super-lokal ne nje nga zonat me te mira, afer me rrugen e kavajes. lokali ka super-investim dhe pune te ngritur. ka hapesire te brendshme 150m2 dhe 170m2 verande. ... 16/10/2020 15:17

700,000 Euro

Shitet, Biznesi, Medrese, Tirane
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Biznesi ndodhet tek medreseja, tirane. informacion mbi biznesin: • siperfaqja 80 m2 • buze rruge • klientele e ngritur • e investuar •qera 50.000 lek • per te vizituar na kontaktoni! ... 15/10/2020 16:57

18,000 Euro

🔈 Shitet Ambjent Biznesi
Zone Periferike | Tirane (2.83 Km nga qendra)
2.83 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet ambjent biznesi .🔹ndodhet ne katin e pare te nje pallati 3 katesh.👉disponon ambjente per pune te cilat jane ne aktivitet aktualisht.- 90m2 me letra.- 70m2 shtese.(shtesat jane dhurate )- 1700/m2.💵cmimi : 150.000 euro.📍adresa : rrug... 18/10/2020 14:54

150,000 Euro

Shitet,ambient, Ish Ekspozita
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.83 Km nga qendra)
0.83 KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Opp17875 ambienti ndodhet tek ish ekspozita. informacione mbi ambientin : •sipërfaqja 32m2. • kati 0. detaje të tjera : • totalisht i investuar. • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • zonë mjaft e preferuar për zhvillime bi... 15/10/2020 16:57

60,000 Euro

Mundesi Investimi, Shitet Dyqan Supermarket 60m2 Ne Selite Afer U. Marin Barletit
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.36 Km nga qendra)
2.36 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Dyqan supermarket ne shitje ne selite afer univesitetit marin barleti. mundesi e perkryer investimi, dyqani perbehet nga 1 ambjent pune prej 60 m2 dhe 1 tualet. per momentin dyqani eshte aktiv si supermarket dhe ka mall te depozituar ne shumen 2 mil... 15/10/2020 16:09

150,000 Euro

Ambjent Biznesi Per Shitje Astir
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2.87 KM nga qendra
49.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet ambienti per biznes me siperfaqe  48.5m2 ne rrugen teodor keko ne astir  ne nje zone te mire te tiranes. ofrohet per biznese te ndyshme si butik rrobash,kozmetik, parukeri, agjensi udhetimesh, zyre avokatie, etj.ambjenti disponon dokumentaci... 15/10/2020 09:23

63,000 Euro

Shitet, Ambient, Rruga Irfan Tomini, Selitë Pri17836
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2.11 KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në rrugën irfan tomini.informacion mbi ambientin • sipërfaqe: 55 m2 • 2 fasada xhami 3,5 x 3 m2• ndërtim egzistues • 3 hyrje ne ambient• 1 dhomë magazinë • sallë open space • 1 tualet• 1 aneks kuzhinë • tota... 14/10/2020 17:12

98,000 Euro

Shitet, Magazine, Medrese
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Opp18030 magazina ndodhet në zonën e medreses. informacione mbi magazinën : • sipërfaqja 200m2. • kati -1. detaje të tjera : • totalisht i investuar. • me dokumentacion të rregullt hipotekor. e përshtatshme për cdo tipologji bi... 14/10/2020 16:30

100,000 Euro

Zyre Ne Shitje Ne Rrugen Mine Peza, Prane Rossman Lala Në Tiranë (id 4161023)
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.89 Km nga qendra)
0.89 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Id 4161023rr. mine peza , prane rossmann lala, shitet zyre ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 125 m², me hipoteke, kati 2 me ashensor, i ndare ne 4 ambjente, 2 tualete, koridor qe lidh te gjitha dhomat, kondicioner, orient... 14/10/2020 10:02

150,000 Euro

Shitet Biznes Ne Myslym Shyr
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
0.87 KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet biznes butik ne myslym shyr.ambjenti ka nje siperfaqe 60 m2.butiku eshte aktualisht ne gjendje pune, dhe me nje xhiro te konsiderushme.qeraja e ambjentit eshte e kendshme duke patur parasysh lokacionin.per me shume detaje mos hezitoni te na ko... 12/10/2020 11:41

15,000 Euro

Garazh Per Shitje Tek Rruga Panorama
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.29 Km nga qendra)
1.29 KM nga qendra
29.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shesim garazh ne katin (-2) te nje pallati te ish- hipoteka ne rrugen panorama.per me shume informacion na kontaktoni. ... 12/10/2020 10:01

14,000 Euro

Shitet Autoservis +truall + Shtepi
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane (7.37 Km nga qendra)
7.37 KM nga qendra
750.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet biznesi autoservis sebashku me pronen ndertese dhe truall, vendosur ne nje siperfaqe 2 dylym me dokumenta te rregullta. adresa: bulevardi blu, rruga nacionale kamez-f.kruje 500 m nga rrethrrotullimi i kamzes, rruge kryesore, prane everest. ... 12/10/2020 00:03

750,000 Euro

Dyqan Ne Shitje Tek Kodra E Diellit Rruga Abraham Linkoln Ne Tirane (id 4171170 )
Kodra e Diellit | Tirane (2.14 Km nga qendra)
2.14 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4171170rruga abraham linkoln tek kodra diellit, shitet dyqan ne trajte gjysem magazine, buze rruge kryesore, ne katin zero, pallat i ri, siperfaqe 290.4 m², aktualisht eshtedhenbsp; si biznes qender estetike,dhenbsp; me 4 dhoma, 2 tualete me aspi... 11/10/2020 08:53

157,000 Euro

Shitet, Ambient, Tufinë, Tiranë 250,000 € Id: Plus16715
Zone Periferike | Tirane (2.83 Km nga qendra)
2.83 KM nga qendra
355.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet, godinë, në zonën e tufinës, rruga myslym keta.më tepër informacion:• sipërfaqja e totale: 355m2.• organizimi:kati 1- sipërfaqja 90m2 aktualisht i investuar si lokal.kati 2 dhe 3 - me sipërfaqe nga 90m2 secili.kati 4- i organizuar... 11/10/2020 08:46

250,000 Euro

Shitet,hotel,sarande(una17794)
Qender | Sarande (2.53 Km nga qendra)
2.53 KM nga qendra
588.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë hotel për shitje.godina ndodhet në sarandë,buzë detit.informacion mbi pronën:• strukturë 3-katëshe• sipërfaqja totale: 588m2• disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.organizimi i brendshëm:kati 1:përbëhet nga bar-re... 09/10/2020 16:44

1,300,000 Euro

Shitet, Ambient, Fresku, Tiranë 192,300 €, Plus16619
Fresku/Linze | Tirane (9.74 Km nga qendra)
9.74 KM nga qendra
128.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet, ambient, në zonën e freskut, rruga e dajtit.më tepër informacion:• sipërfaqja totale: 128.2m2• kati 0• orientim jug• me hipotek• kubaturë e rregullt• bosh• me tualet• i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi... 09/10/2020 15:08

192,300 Euro

Shitet, Hotel, Qendër, Tiranë. 500,000 € Id: Opp+17474
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
0.77 KM nga qendra
156.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet, central hotel, në qendër, rruga e durrësit, pranë kafe flora.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 155.9 m2• orientim jug-perëndim.• disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.organizimi i brendshëm:kati 5: sipërfaqe 8... 09/10/2020 11:55

500,000 Euro

Shitet, Ambient Biznesi, Ish Profarma, Tiranë. 242,500 € Id: Opp+17484
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.01 Km nga qendra)
2.01 KM nga qendra
97.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet, ambient biznesi në zonën e ish profarmës, rruga nikollaq zoraqi, rezidenca brunes.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 97.11 m2.• kati 1.• orientim perëndim• disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.• cilësime të... 09/10/2020 11:55

242,500 Euro

Shitet, Tokë + 1 Shtëpi Private + 4 Magazina , Tufinë, Tiranë 1,200,000 €, Plus16688
Zone Periferike | Tirane (2.83 Km nga qendra)
2.83 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 09/10/2020 11:55

1,200,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim