🏡 lokal 5 maji

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  
Shitet , Ambient Biznesi , Laprake ,tirane 48,000 €
Laprake | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
-1 Kati

Ambienti eshte i pozicionuar ne rrugen dritan hoxha informacion mbi ambientin ▪︎ndertim i ri ▪︎siperfaqja 44 m2 ▪︎kat - 1 ▪︎fasade xhami ▪︎qepen ▪︎1 tualet ▪︎dokumentacion i rregullt hipotekor ambienti ndodhet... 14/05/2021 19:05

48,000 Euro

Shitet Dyqan 119m Myslym Shyri
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.63 Km nga qendra)
0.63 KM nga qendra
119.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet dyqan 119metra katror per komentin esht dhene me qera mund ti nxjerres 1000 deri ne 1200euro ne muaj me qera ... 14/05/2021 18:36

350,000 Euro

Shitet,ambjent Biznesi,yzberisht(una19946
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
3.76 KM nga qendra
87.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për shitje.ambjenti ndodhet në zonën e yzberishtit,pranë "zjarr tv".• ambjenti ka sipërfaqje totale 87m2 dhe ndodhet në katin 0.• disponon 1 tualet.• ka lartësi 4m.• ambjenti disponon fasadë xhami dhe ësht... 14/05/2021 17:10

105,000 Euro

Shitet,ambjent Biznesi,unaza E Re,te Parku(future16546)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.18 Km nga qendra)
3.18 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent për shitje.ambjenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "artisti".informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 120m2 • kati 0 • tualetambjenti është në proces hipotekimi.ambjenti mund të shfrytëzo... 14/05/2021 17:10

178,800 Euro

Shitet,ambjent,unaza E Re,(una20025)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për shitje.ambjenti ndodhet në zonën e unazës së re, kompleksi pelivan.• ambjenti ka sipërfaqje totale 30m2 dhe ndodhet në katin 1.• disponon 1 tualet.• ambjenti disponon fasadë xhami dhe është i investuar.... 14/05/2021 17:10

60,000 Euro

Shitje,kapanon,mezez(una19414)
Vore | Tirane (5.35 Km nga qendra)
5.35 KM nga qendra
460.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kapanoni ndodhet në mëzez,pranë top channel.• informacion mbi kapanonin:• kapanoni është i vendosur në 2 kate: kati 0 dhe 1 me sipërfaqje 230 m2 secili• sipërfaqje të jashtme 500m2• lartesia e katit 0 është 5m• lartesia e katit 1... 14/05/2021 17:09

380,000 Euro

Shitet,ambjent,unaza E Re(una20148)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.18 Km nga qendra)
3.18 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

... 14/05/2021 17:08

103,000 Euro

Shitet,ambjent,bulevardi I Ri,yzberisht(una17860)
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
3.76 KM nga qendra
434.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë ambjent për shitje.ambjenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë bulevardit të ri.informacion mbi ambjentin: • sipërfaqja 434m2 • kati i 1ambjenti mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshme.disponon dokumenta... 14/05/2021 17:08

320,000 Euro

Shitet,ambjent,yzberisht(una17857)
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
3.76 KM nga qendra
68.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent për shitje.ambjenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë bulevardit të ri.informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 68.3m2 • kati i 0 • tualetiambjenti mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshme.disp... 14/05/2021 17:08

78,900 Euro

Shitet Parukeri & Estetike !
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
0.69 KM nga qendra
53.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitetdhenbsp;parukeri dheamp; estetikedhenbsp; me klientel te rregulltdhenbsp;adresa :dhenbsp;rruga fortuzi , prane shkolles jeronim de radaper me shume kontaktoni ne numrin e kontaktitdhenbsp;... 13/05/2021 14:23

12,000 Euro

Shitet,magazine,yzberisht,bulevardi I Ri(una17858)
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
3.76 KM nga qendra
185.00 m2 Siperfaqa
-1 Kati

Disponojmë magazinë për shitje.magazina është e pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë bulevardit të ri.informacion mbi magazinën : • sipërfaqja 185m2 • kati i -1ambjenti mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshme.disponon doku... 14/05/2021 17:08

70,000 Euro

Shitet,ambjent,unaza E Re(una19726)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.39 Km nga qendra)
3.39 KM nga qendra
98.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për shitje.ambjenti ndodhet në unazën e re,pranë bar terminal.ambjenti ka sipërfaqje totale 98m2 dhe ndodhet në katin 1.disponon 1 tualet.ambjenti disponon fasadë xhami dhe është i investuar.ambjenti është i pë... 14/05/2021 17:08

98,000 Euro

Shitet,post Parkimi,delijorgji(una20310)
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
13.00 m2 Siperfaqa
-2 Kati

Shitet post parkimi në rrugën e kavajës,në kompleksin delijorgji.posti ka sipërfaqe totale prej 12.5m2 • vendndodhje e favorshme • kati -1për ta vizituar na kontaktoni!... 14/05/2021 17:08

22,000 Euro

Shitet,magazine,yzberisht,bulevardi I Ri(una17859)
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
3.76 KM nga qendra
335.00 m2 Siperfaqa
-1 Kati

Disponojmë magazinë për shitje.magazina është e pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë bulevardit të ri,te kompleksi dilo.informacion mbi magazinën : • sipërfaqja 335m2 • kati i -1ambjenti mund të shfrytëzohet për biznese të ndry... 14/05/2021 17:07

120,000 Euro

Shitet, Ambient, Rruga E Kavajes 187,500 € Id: Pro20481
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ambienti ndodhte te rruga kavajës te raiffaisen bank.informacion mbi ambientin:• kati 6• sipërfaqe : 125m2 totale• drite natyrale ne çdo ambient• kubaturë e rregulltorientimi : veri-lindjeorganizimi :• 4 ambjente• 2 ballkon• 1 tuale... 14/05/2021 15:23

187,500 Euro

Shitet, Ambient, Rruga Kavajës 157,500 € Id: Pro20479
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ambienti ndodhte te rruga kavajës te raiffaisen bank.informacion mbi ambientin:• kati 5• sipërfaqe : 105m2 totale• drite natyrale ne çdo ambient• kubaturë e rregulltorientimi : veri-lindjeorganizimi :• 3 ambjente• 2 ballkon• 1 tuale... 14/05/2021 15:22

157,500 Euro

Ambient Biznesi Per Shitje Ne Bulevardin Zogu I.
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
0.70 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ofrohet per shitje ambient biznesi ne bulevardin zogu i. ambienti eshte i vendosur buze rruges kryesore. hapesire e bollshme dhe e mireorganizuar. kubature e rregullt. 2 tualete. i pershtatshem per cdolloj biznesi. disponon hipoteke.... 14/05/2021 12:36

215,000 Euro

Shitet Ambjenti Super Okazion
Qender | Vlore (0.43 Km nga qendra)
0.43 KM nga qendra
234.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet ambjenti ku momentalisht eshte si aktivitet nje super market. ambjenti ndahet ne dy kate me shkalle te brendshme. kati i pare ka nje siperfaqe 108 metra katror dhe kati i dyte 126 metra katror. kati dyte ndodhet ne katin -1. ambjenti mund... 14/05/2021 11:37

170,000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi Te 21 Dhjetori Afer Market Joena
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.13 Km nga qendra)
1.13 KM nga qendra
61.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambjent me siperfaqe 61 m2 ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri afer rruges kryesore. ambjenti eshte i bollshem dhe aktualisht eshte dhene me qira per bar-caffe . zona ne te cilen ndodhet eshte teper populluar cka e ben nje mundesi te mire investi... 14/05/2021 10:17

118,000 Euro

Shitet Parukeri & Estetike !
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
0.69 KM nga qendra
53.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitetdhenbsp;parukeri dheamp; estetikedhenbsp; me klientel te rregulltdhenbsp;adresa :dhenbsp;rruga fortuzi , prane shkolles jeronim de radaper me shume kontaktoni ne numrin e kontaktitdhenbsp;... 13/05/2021 14:23

12,000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi Tek Bulevardi Bajram Curri
Komuna e parisit | Tirane (0.42 Km nga qendra)
0.42 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
-1 Kati

Shitet ambjent biznesi tek blv.bajram curri , prane london language institute . ambjenti ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri , afer rruges kryesore dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 39 m2. zona ne te cilen ndodhet eshte shume e populluar,ak... 13/05/2021 13:56

65,000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi Ne Astir Prane Market Conad
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambjent me siperfaqe 74m2 ndodhet ne katin e 1banim te nje pallati te ri me ashensor, buze rruges kryesore. ambjenti eshte i pajisur me sistem aspirimi dhe kondicionimi funksional dhe eshte pjeserisht i mobiluar per bar- restorant . ambjenti eshte i ... 13/05/2021 13:33

147,000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi Tek Bulevardi Gjergj Fishta
Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1.28 KM nga qendra
91.00 m2 Siperfaqa
-1 Kati

Shitet ambjent biznesi tek bulevardi gjergj fishta , prane gjykates shkalles pare. ambjenti eshte i bollshem me siperfaqe 91 m2dhenbsp; ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri me ashensor afer kryesore. zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferua... 13/05/2021 13:26

163,800 Euro

Shitet Garazh , Me Hipoteke .adresa:bulevardi
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (0.40 Km nga qendra)
0.40 KM nga qendra
19.00 m2 Siperfaqa
-2 Kati

Shitet garazh me siperfaqe 19.3 m2, kati -2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. cmimi: 5.500 € adresa:bulevardi “ bajram curri”, pranë pallatit me shigjeta ... 13/05/2021 10:15

5,500 Euro

Shitet,ambient Biznesi, Rruga Frosina Plaku 210,000 € Id: Pro20313
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1.64 KM nga qendra
63.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për shitje.ambjenti ndodhet në zonën e 21 dhjetorit, rruga frosina plaku• ambjenti ka sipërfaqje totale 62.8m2 dhe ndodhet në katin 0.• disponon 1 tualet.• oborr/verandë• kondicioner• ambjenti është i pë... 13/05/2021 10:10

210,000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi Ne Don Bosko Afer Bar Leone
Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1.92 KM nga qendra
53.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambjent biznesi ne nje nga komplekset me te mira ne don bosko me siperfaqe 53m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. ambjenti eshte bosh dhe i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferua... 13/05/2021 10:07

136,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim