lavazh qera

Shitet, Ambient, Drejtoria E Higjienes, Tiranë, Al19140
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirana (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet, ambient, drejtoria e higjienës, tiranë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja totale: 37.7 m2.• kati 0.• 1 ambient.• 1 tualet.• i investuar .• kubaturë e rregullt.• gjendja shumë e mirë.• aktualisht në përdorim.për nj... 11/04/2021 16:43

195,000 Euro

Shitet, Lokal, Fresku, Tiranë. 230,000 € Id: Opp+20188
Fresku/Linze | Tirana (3.72 Km nga qendra)
3.72 KM nga qendra
132.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet, lokal ( bar kafe ) .lokali ndodhet në zonën e freskut, buzë rrugës kryesore.ka një sipërfaqje totale prej 132m2:• totalisht i investuar dhe dekoruar.• sistem kondicionimi .• lokacion i favorshëm.• disponon dokumentacion të rre... 11/04/2021 14:20

230,000 Euro

Shitet Kapanon Në Arbanë
Zone Periferike | Tirana (7.34 Km nga qendra)
7.34 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

... 10/04/2021 11:58

1,700,000 Euro

Shitet,ambjent,unaza E Re(una20148)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.18 Km nga qendra)
3.18 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

... 10/04/2021 11:36

103,000 Euro

Shitet, Ambient Biznesi, Komuna E Parisit, Tiranë! Pri20304
Komuna e parisit | Tirana (1.43 Km nga qendra)
1.43 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

... 10/04/2021 09:08

140,000 Euro

Shitet, Ambient, Bllok
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Opp19397ambienti ndodhet ne zonën e bllokut.informacione mbi ambientin:• sipërfaqja 25m2.• kati 0.detaje të tjera:• tualet• i investuar dhe bosh.• kubaturë e rregullt.• gjëndja shumë e mirë.• zonë strategjike.• buzë rrugës k... 09/04/2021 20:01

150,000 Euro

Shitet, Ambient, Bllok
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Opp18847ambienti ndodhet në zonën e bllokut, në rrugën abdyl frashëri. informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 30m2.• kati 0.detaje të tjera :• open space.• tualet.• buze rrugës kryesore.zona ku ndodhet ambienti është një ndër ... 09/04/2021 20:01

62,000 Euro

Shitet, Ambient, Tregu Elektrik, Tiranë 70,000 € Id: Opp+19565
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.18 Km nga qendra)
1.18 KM nga qendra
41.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet pranë tregut elektrik, rruga todi shkurti.informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 41.5 m2.• kati 0.detaje të tjera :• open space.• tualet.• fasadë xhami dhe grilë metalike.• lokacion i favorshëm buzë rruge për zh... 09/04/2021 19:10

70,000 Euro

Dyqan Ne Shitje Ne Bulevardin Bajram Curri Ne Afersi Te Atsh Ne Tirane (id 4171229)
Lumi Lana/ Bulevard | Tirana (0.40 Km nga qendra)
0.40 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4171229ne bulevardin bajram curri ne afersi te atsh , shitet dyqan, siperfaqa 70.5 m², open space, 2 tualete, fasade xhami, kati zero ne nje pallat ekzistues, buze rruge.cmimi 210000 euro... 09/04/2021 16:38

210,000 Euro

Shitet,ambient Biznesi, Rruga Frosina Plaku 210,000 € Id: Pro20313
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.64 Km nga qendra)
1.64 KM nga qendra
63.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për shitje.ambjenti ndodhet në zonën e 21 dhjetorit, rruga frosina plaku• ambjenti ka sipërfaqje totale 62.8m2 dhe ndodhet në katin 0.• disponon 1 tualet.• oborr/verandë• kondicioner• ambjenti është i pë... 09/04/2021 16:24

210,000 Euro

Shitet, Garazh, Rruga Egnatia 131,750 € Id: Pro16125
Don Bosko | Tirana (39.99 Km nga qendra)
39.99 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
-1 Kati

Garazhi ndodhet ne rrugen egnatia. informacion mbi garazhin: • sipërfaqja totale: 155 m2 • kati -1. garazhi disponon: • 4 m lartesi • open space. për ta vizituar na kontaktoni!... 09/04/2021 15:17

131,750 Euro

Post Parkimi Per Shitje Ne Kompleksin Orbital Tek Stacioni I Trenit!
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirana (1.73 Km nga qendra)
1.73 KM nga qendra
15.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Kompleksi ka akses në rrugën kryesore që lidh bulevardin me rrugën jordan misja, ndodhet vetëm 5 min larg stacionit të trenit.në këtë kompleks do të mbizotërojë përsosmëria, thjeshtësia, dizajni modern, materialet cilësore të ndërti... 09/04/2021 10:59

15,000 Euro

Shitet Ambient Biznesi Ne Astir 35m2 40.000 Euro!
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitetdhenbsp; ambient biznesi ne astir 35m2 40.000 euro!ambienti ndodhet ne zonen e astirit, pallat buze rruges kryesore afer rotondos perballe karburant kastratit. ka nje hapesire prej 35m2 dhe eshte aktualisht i dhene me qera. mund te perdoret p... 09/04/2021 08:41

40,000 Euro

Shitet, Ambient, Qender
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (1.22 Km nga qendra)
1.22 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Opp18960shitet ambient per zyra ne sheshin skenderbej.informacione mbi ambientin:-siperfaqja 155m2- kati 6.organizimi:-duplex-kati pare ka 3 ambiente dhe 1 tualet-kati i dyte ka 2 ambiente dhe 1 tualetdetaje të tjera :•totalisht i investuar•bosh... 08/04/2021 18:56

201,500 Euro

Shitet,ambjent Biznesi,misto Mame(una19577)
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (3.80 Km nga qendra)
3.80 KM nga qendra
43.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për shitje.ambjenti ndodhet në misto mame,pranë kompleksit derveni.ambjenti ka sipërfaqje totale 42.6m2 dhe ndodhet në katin 0.disponon 1 tualet.ambjenti disponon fasadë xhami dhe është i investuar.ambjenti është... 08/04/2021 13:18

57,000 Euro

Shitet,ambjent+biznes Lokal,yzberisht(una15589)
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (3.76 Km nga qendra)
3.76 KM nga qendra
260.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë ambjent dhe biznes bar-kafe për shitje.lokali ndodhet në zonën e yzberishtit,pranë karburant "anel".lokali ka një sipërfaqje totale prej 260.4m2:• totalisht i investuar• sistem kondicionimi inverter• lokacion i favorshëm• d... 08/04/2021 13:18

350,000 Euro

Shitje,kapanon,mezez(una19414)
Vore | Tirana (5.35 Km nga qendra)
5.35 KM nga qendra
460.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kapanoni ndodhet në mëzez,pranë top channel.• informacion mbi kapanonin:• kapanoni është i vendosur në 2 kate: kati 0 dhe 1 me sipërfaqje 230 m2 secili• sipërfaqje të jashtme 500m2• lartesia e katit 0 është 5m• lartesia e katit 1... 08/04/2021 13:18

380,000 Euro

Shitet,ambjent,unaza E Re(una19726)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.39 Km nga qendra)
3.39 KM nga qendra
98.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për shitje.ambjenti ndodhet në unazën e re,pranë bar terminal.ambjenti ka sipërfaqje totale 98m2 dhe ndodhet në katin 1.disponon 1 tualet.ambjenti disponon fasadë xhami dhe është i investuar.ambjenti është i pë... 08/04/2021 13:18

98,000 Euro

Shitet,post Parkimi,delijorgji(una20310)
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
13.00 m2 Siperfaqa
-2 Kati

Shitet post parkimi në rrugën e kavajës,në kompleksin delijorgji.posti ka sipërfaqe totale prej 12.5m2 • vendndodhje e favorshme • kati -1për ta vizituar na kontaktoni!... 08/04/2021 10:13

22,000 Euro

Shitet, Ambient, Pranë Teg-ut, Tiranë, Al19785
Zone Periferike | Tirana
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambienti është i pozicionuar në zonën e teg, tiranë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqe ndërtimi: 400 m2.• sipërfaqe trualli: 2100 m2.• lartësi 4 m.• ndërtim i ri.• sallë open space.• i përshtatshëm për bar-restorant.• i... 08/04/2021 10:06

490,000 Euro

Shitet/ndërrohet, Ambient, Unaza E Re, Tiranë, Al20041
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.17 Km nga qendra)
3.17 KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti është i pozicionuar në zonën e unazës së re, pranë vero caffe, tiranë.ambienti shitet ose ndërrohet.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja: 145 m2.• ndërtim i ri.• kati 0.• 2 ambiente.• 1 tualet.• kubaturë e rregullt.... 08/04/2021 10:05

87,000 Euro

Shitet, Ambjent, Rruga Bardhyl, Pranë Gjimnazit Cajupi, Tiranë, Al17288
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirana (1.50 Km nga qendra)
1.50 KM nga qendra
97.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet në rrugën bardhyl, pranë gjimanzit cajupi, tiranë.informacion mbi ambientin:• kati 0.• sipërfaqja e ambjentit: 97 m2.• 1 tualet.• ambienti është i përshtatshëm për klinikë dentare, dyqan, qendër estetike, farmaci,... 08/04/2021 09:48

110,000 Euro

Shitet, Ambient, Pas Ambasadës Amerikane, Tiranë, Al18562
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirana (1.27 Km nga qendra)
1.27 KM nga qendra
21.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet, ambient, pas ambasadës amerikane, rruga ali visha, tiranë. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja: 20.8 m2. • kati 0. • 1 ambient. • 1 tualet. • kubaturë e rregullt. • hapësirë e bollshme. • gjendja shumë e mirë... 08/04/2021 09:47

40,000 Euro

Shitet, Ambient Biznesi, Shkolla E Baletit, Tiranë, Al18903
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirana (0.66 Km nga qendra)
0.66 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Qera, ambient, shkolla e baletit, tiranë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja totale: 35 m2.• kati 0.• 1 ambient.• 1 tualet.• kubaturë e rregullt.• gjendja shumë e mirë.• zonë strategjike.• e përshtatshme për biznese të ndr... 08/04/2021 09:47

75,000 Euro

Shitet, Ambient, Pazari I Ri, Tiranë, Al16852
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (0.56 Km nga qendra)
0.56 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Magazina ndodhet tek pazari i ri.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja totale e ambientit 200 m2• kati 0• mundësi të shumta shfrytëzimi• buzë rruge• me dokumentacion të rregullt hipotekor• 1 tualet• mundësi ndarje.• zonë e ak... 08/04/2021 09:46

600,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim